„Róg Zbramira w obiektywie”

Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Krakowie oraz Nadleśnictwo Niepołomice
zapraszają do udziału w drugiej edycji Konkursu Fotograficznego
„Róg Zbramira w obiektywie”.

Motywem przewodnim konkursu jest Małopolski Konkurs Sygnalistyki Myśliwskiej „O Róg Zbramira”. W pierwszym konkursie rywalizowało ponad 130 zdjęć, które zostały zaprezentowane na wystawie pokonkursowej podczas trwania VII konkursu Sygnalistyki Myśliwskiej „O Róg Zbramira”. W regulaminie II edycji konkursu organizatorzy dali wskazówki, jakich zdjęć oczekują. Fotografie mogą dotyczyć wszystkich 7 dotychczasowych edycji tego konkursu, który na trwałe wpisał się już do kalendarza imprez na terenie Małopolski i ściąga sygnalistów z całej Polski.

Celem konkursu jest nie tylko dokumentacja konkursu, ale przede wszystkim oddanie jego atmosfery, emocji jakie towarzyszą zmaganiom sygnalistów oraz pracę organizatorów.
Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbędzie się podczas koncertu galowego VIII Małopolskiego Konkursu Sygnalistyki Myśliwskiej Kraków – Niepołomice 2016, który odbędzie się 16 kwietnia 2016 roku na dziedzińcu Zamku Królewskiego w Niepołomicach. Również w czasie trwania konkursu zostanie zaprezentowana wystawa pokonkursowa.

Szczegóły konkursu zawiera regulamin II Konkursu Fotograficznego „O Róg Zbramira".

Zdjęcia należy przesłać do dnia 18 marca 2016 roku na adres: hanna.karczmarska@krakow.lasy.gov.pl

Komisja wyłoni laureatów w kwietniu 2016 roku.

 

„Wysoki połysk”, autor Wiesław Plata - I miejsce pierwszej edycji konkursu fotograficznego „Róg Zbramira w obiektywie”, 2015

„Wysoki połysk”, autor Wiesław Plata - I miejsce pierwszej edycji konkursu fotograficznego
„Róg Zbramira w obiektywie”, 2015