Róg Zbramira w obiektywie - 2017

Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Krakowie oraz Nadleśnictwo Niepołomice
zapraszają do udziału w trzeciej edycji Konkursu Fotograficznego
„Róg Zbramira w obiektywie”.

Motywem przewodnim konkursu jest Małopolski Konkurs Sygnalistyki Myśliwskiej „O Róg Zbramira”. Poprzednie dwie edycje konkursu fotograficznego cieszyły się dużym zainteresowaniem. Zdjęcia zostały zaprezentowane na wystawach pokonkursowych podczas trwania konkursów Sygnalistyki Myśliwskiej „O Róg Zbramira”. Większość nadesłanych zdjęć zostanie zaprezentowana w publikacji planowanej na jubileuszowy X konkurs „O Róg Zbramira”

W regulaminie III edycji konkursu organizatorzy dali wskazówki, jakich zdjęć oczekują. Fotografie mogą dotyczyć wszystkich 8 dotychczasowych edycji tego konkursu, który na trwałe wpisał się już do kalendarza imprez na terenie Małopolski i ściąga sygnalistów z całej Polski. Celem konkursu jest nie tylko dokumentacja konkursu, ale przede wszystkim oddanie jego atmosfery, emocji jakie towarzyszą zmaganiom sygnalistów oraz pracę organizatorów.

Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbędzie się podczas koncertu galowego IX Małopolskiego Konkursu Sygnalistyki Myśliwskiej Kraków – Niepołomice 2017, który odbędzie się 22 kwietnia 2017 roku na dziedzińcu Zamku Królewskiego w Niepołomicach. Również w czasie trwania konkursu zostanie zaprezentowana wystawa pokonkursowa.

Szczegóły konkursu zawiera regulamin III Konkursu Fotograficznego „O Róg Zbramira".

Zdjęcia należy przesłać do dnia 17 marca 2017 roku na adres: hanna.karczmarska@krakow.lasy.gov.pl

Komisja wyłoni laureatów w kwietniu 2017 roku.

 

„Wysoki połysk”, autor Wiesław Plata - I miejsce pierwszej edycji konkursu fotograficznego „Róg Zbramira w obiektywie”, 2015

„Róg Band i niebieski rower”, autor Wiesław Plata - I miejsce II edycji konkursu fotograficznego
„Róg Zbramira w obiektywie”, 2016