XIV Mazowiecki Konkurs Sygnalistów i Muzyki Myśliwskiej Radzymin 2016 EW

Komitet Organizacyjny:

Mazowieckie Organizacje Łowieckie,
Burmistrz Radzymina
Koło Łowieckie „Przepiórka” w Radzyminie

zaprasza na

XIV Mazowiecki Konkurs
Sygnalistów i Muzyki Myśliwskiej

oraz

XIII Krajowy Konkurs Zespołów Rodzinnych
Sygnalistyki i Muzyki Myśliwskiej

który odbędize się
w Radzyminie (Hala Sportowa)
Al. Jana Pawła II 20

w dniach

6 i 7 sierpnia 2016 roku



 

Sponsorzy

Mazowieckie Organizacje Łowieckie
Mazowieckie Koła Łowieckie

Lasy PaństwowePGNiG

 

Program

Sobota 06.08.2016 r.
17.00-20.00 Warszataty Muzyczne
Niedziela 07.08.2016 r.
7.30-8.00 Potwierdzenie uczestnictwa
8.00 Otwarcie XIV Mazowieckiego Konkursu Sygnalistów i Muzyki Myśliwskiej oraz XIII Krajowego Konkursu Zespołów Rodzinnych Sygnalistyki i Muzyki Myśliwskiej
8.30

Przesłuchania konkursowe

  • soliści
  • zespoły
11.00 Zbiórka
11.30 Msza Hubertowska w oprawie muzyki myśliwskiej
Kolegiata Przemienienia Pańskiego w Radzyminie
13.00 Pokaz sokolniczy
14.00 Pokaz psów myśliwskich
15.00 Koncert Zespołu Reprezentacyjnego Polskiego Związku Łowieckiego pod kierownictwem Mieczysława Leśniczaka
po koncercie
  Finał, ogłoszenie wyników
Biesiada dla uczestników i zaproszonych gości

Zestawy sygnałów

Zespoły

Klasa D - dwa dowolne sygnały z klasyfikacji konkursowej

Klasa C zestaw C

  1. Koniec polowania
  2. Zakaz strzału w miot
  3. Zając na rozkładzie

Klasa B zestaw A

  1. Dzik na rozkładzie
  2. Posiłek
  3. Sarna na rozkładzie

Klasa A i G zestaw E

  1. Powitanie
  2. Niedźwiedź na rozkładzie
  3. Pobudka

Soliści

Klasa C zestaw D

  1. Koniec polowania
  2. Rozładuj broń
  3. Królik na rozkładzie

Klasa B zestaw A

  1. Dzik na rozkładzie
  2. Posiłek
  3. Sarna na rozkładzie

Klasa A zestaw A

  1. Powitanie
  2. Pobudka
  3. Łoś na rozkładzie

 

Konkurs Zespołów Rodzinnych - 2 sygnały dowolne i 1 utwór muzyki myśliwskiej

Zespoły startujące w klasach konkursowych muzyki myśliwskiej (MB, MEs, MSH) oraz zespoły rodzinne prosimy o przygotowanie 4 zestawów nut dla komisji jurorskiej.

Wyniki

Soliści

Klasa D

KO KR Imię i Nazwisko Reprezentacja Punkty
1   Dominika Błaszkowska SPMiKŁ na Zamku w Bytowie 192
2   Patrycja Węsierska SPMiKŁ na Zamku w Bytowie 192
3   Antoni Błaszkowski SPMiKŁ na Zamku w Bytowie 191

Klasa C

KO KR Imię i Nazwisko Reprezentacja Punkty
1   Natan Wojtyła SPMiKŁ na Zamku w Bytowie 291
2 1 Julia Medyńska WKŁ 335 "Przyszłość" 287
3   Patrycja Domogała KŁ "Cyranka" w Knurowie 286
4   Natalia Pluto Prądzinska SPMiKŁ na Zamku w Bytowie 286
5 2 Rafał Pasteczka KŁ Jedność w Bolesławiu 284
6   Łukasz Murawski RZSM Nadleśnictwa Skrwilno 277
7 3 Piotr Orych KŁ PRZEPIÓRKA w Radzyminie 269
8   Michał Żelechowski   262
9 4 Patryk Gumowski PSMMiKŁ Pułtusk 261
10   Jacek Kołek KŁ "Lis" Pszów 254
11 5 Rafał Lewicki KŁ Jedynka w Warszawie 253
12 6 Marcin Taciak KŁ Świt w Działdowie 252
13 7 Piotr Stankiewicz KŁ PRZEPIÓRKA w Radzyminie 251
14   Tadeusz Klepa WKŁ nr 105 Łoś 249
15   Cyprian Czerwiński WKŁ nr 105 "Łoś" w Olsztynie 232
16   Weronika Sacewicz SGGW w Warszawie 226

Klasa B

KO KR Imię i Nazwisko Reprezentacja Punkty
1   Marta Pluto Prądzinska SPMiKŁ na Zamku w Bytowie 276
2 1 Oskar Pietrzyk WKŁ 335 Przyszłość 275
3 2 Natalia Sienkiewicz ZSM "Echo" 266
4   Beniamin Wroński SPMiKŁ na Zamku w Bytowie 265
5 3 Lech Gliński ZSM "Echo" 263
6 4 Jacek Smulski ZSM "Echo" 261
7 5 Sławomir  Darkowski ZSM "Echo" 259
8   Artur Fischer RZSM Nadleśnictwa Skrwilno 259
9   Paweł Rząsowski RZSM Nadleśnictwa Skrwilno 253
10   Ryszard Kuprewicz WKŁ nr 105 "Łoś" w Olsztynie 244
11   Paweł Suski RZSM Nadleśnictwa Skrwilno 241
12 6 Wojciech Szydłowski PSMMiKŁ Pułtusk 219
13 7 Andrzej Michalik PSMMiKŁ Pułtusk 218
14   Jan Segieda WKŁ Cietrzew 180
15 8 Andrzej Jeske KŁ Łoś Dobrogoszcz 161

Klasa A

KO KR Imię i Nazwisko Reprezentacja Punkty
1 1 Anna Gocalińska KŁ PRZEPIÓRKA w Radzyminie 300
2   Magdalena Czerwonka SPMiKŁ na Zamku w Bytowie 292
3 2 Andrzej Zakrzewski ZSM "Echo" 291
4 3 Ernest Pietrzyk WKŁ 335 Przyszłość 288
5 4 Michał Domański Nadleśnictwo Parciaki 287
6 5 Barbara Kowal ZSM Akteon 280
7   Lesław Domogała KŁ "Cyranka" w Knurowie 277
8 6 Piotr Kowal ZSM Akteon 274
9   Mirosław Murawski Nadleśnictwo Skrwilno 268
10 7 Janusz Gocaliński KŁ PRZEPIÓRKA w Radzyminie 266
11   Sławomir Murawski Nadleśnictwo Skrwilno 265
12   Kamil Twarowski WL SGGW w Warszawie 239
13 8 Roman Jankowski PSMMiKŁ Pułtusk 229

KO - Klasyfikacja ogólna
KR - Klasyfikacja regionalna

 

Zespoły

Klasa D

Miejsce Nazwa Reprezentacja Punkty
1 Zespół Dziecięcy PLESS przy SPMiKŁ na Zamku w Bytowie SPMiKŁ na Zamku w Bytowie 183

Klasa C

Miejsce Nazwa Reprezentacja Punkty
1 ZSM "Knieja" przy Stowarzyszeniu Przyjaciół Muzyki i Kultury Łowieckiej na Zamku w Bytowie   278
2 Zespół Sygnalistów Myśliwskich  "Fanfara" KŁ Cyranka Knurów 266
3 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Koła Łowieckiego "Przepiórka" w Radzyminie Junior   244
4 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Wojskowego Koła Łowieckiego nr 105 "ŁOŚ" w Olsztynie   240

Klasa B

Miejsce Nazwa Reprezentacja Punkty
1 Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Głuszec" przy Stowarzyszeniu Przyjaciół Muzyki i Kultury Łowieckiej na Zamku w Bytowie SPMiKŁ na Zamku w Bytowie 287
2 Zespół Sygnalistów Myśliwskich KŁ Przepiórka w Radzyminie KŁ Przepiórka Radzymin 275
3 Reprezentacyjny Zespół Sygnalistów Myśliwskich Nadleśnictwa Skrwilno Nadleśnictwo Skrwilno 272

Klasa A

Miejsce Nazwa Reprezentacja Punkty
1 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Pasja KŁ Przepiórka w Radzyminie 293

Klasa G

Miejsce Nazwa Reprezentacja Punkty
1 Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Echo" przy Zarządzie Okręgowym Polskiego Związku Łowieckiego w Warszawie ZO PZŁ w Warszawie 286
2 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Puł_Róg Pułtuskiego Stowarzyszenia Miłośników Muzyki i Kultury Łowieckiej w Pułtusku PSMMiKŁ 255

Klasa MB

Miejsce Nazwa Reprezentacja Punkty
1 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Pasja   290
2 Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Pomorskie Rogi" przy Stowarzyszeniu Przyjaciół Muzyki i Kultury Łowieckiej na Zamku w Bytowie  SPMiKŁ na Zamku w Bytowie 285
3 Reprezentacyjny Zespół Sygnalistów Myśliwskich Nadleśnictwa Skrwilno Nadleśnictwo Skrwilno 276
4 Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Echo" przy Zarządzie Okręgowym Polskiego Związku Łowieckiego w Warszawie   274
5 Zespół Sygnalistów Myśliwskich KŁ Przepiórka w Radzyminie KŁ Przepiórka Radzymin 258
6 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Puł_Róg Pułtuskiego Stowarzyszenia Miłośników Muzyki i Kultury Łowieckiej w Pułtusku PSMMiKŁ 245

Konkurs Zespołów Rodzinnych

Miejsce Nazwa Reprezentacja Punkty
1 Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Kozy" przy Stowarzyszeniu Przyjaciół Muzyki i Kultury Łowieckiej na Zamku w Bytowie SPMiKŁ na Zamku w Bytowie 274
2 Zespół Rodzinny Pietrzyk WKŁ 335 "Przyszłość" 273
3 M Brothers Rodzina Murawskich 273
4 Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Bobry" przy Stowarzyszeniu Przyjaciół Muzyki i Kultury Łowieckiej na Zamku w Bytowie SPMiKŁ na Zamku w Bytowie 271
5 Rodzinny Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Artemida" RZSM "Artemida" 263
6 Zespół Rodzinny Gocalińskich KŁ PRZEPIÓRKA w Radzyminie 261
7 Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Fanfara" KŁ Cyranka Knurów 260
8 Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Piżmak" przy Stowarzyszeniu Przyjaciół Muzyki i Kultury Łowieckiej na Zamku w Bytowie SPMiKŁ na Zamku w Bytowie 255

Galeria

Formularz zgłoszeniowy

Formularz zgłoszeniowy solisty

Formularz zgłoszeniowy zespołu