XVI Zachodniopomorski Przegląd Sygnałów Myśliwskich o Statuetkę Niedźwiedzia Barwickiego Barwice 2016 EW

Komitet Organizacyjny zaprasza do wzięcia udziału w przeglądzie solistów oraz zespoły sygnalistów myśliwskich. Przegląd w Barwicach jest eliminacjami do imprezy ogólnopolskiej „O Róg Wojskiego 2017”.

Eliminacje odbędą się w następujących kategoriach:

  • indywidualna – klasa: D, C, B, A, leśnicy
  • zespołowa – klasa: D ,C, B, A, G

Kategoria indywidualna – leśnicy, dotyczy wyłącznie pracowników Lasów Państwowych, reprezentujących w konkursie Nadleśnictwo.

Zgłoszenia przyjmujemy  w nieprzekraczalnym terminie do 11 maja 2016 r.  pod adresem:

Ośrodek Kultury i Turystyki
ul. Wojska Polskiego 15
78 - 460 Barwice
Tel/fax  94 373 60 25 
e-mail: zpsm-b@wp.pl.

 

Druki zgłoszenia można pobrać na stronie (w zakładce "Załączniki"), jak również na  stronie www.okitbarwice.naszgok.pl

Zestawy konkursowe zostaną wylosowane i ogłoszone na w/w stronie w dniu 06 maja 2016r.

Darz Bór

 

Komitet Organizacyjny:

  • Ośrodek Kultury i Turystyki
  • Polski Związek Łowiecki Zarząd Okręgowy Koszalin
  • Urząd Miejski w Barwicach

 

Patronat medialny:

Głos Koszaliński

Program

Sobota 14.05.2016r.

9.00 otwarcie biura organizacyjnego
Ośrodek Kultury i Turystyki, ul. Wojska Polskiego 15 Barwice
10.00 rozpoczęcie przeglądu
Ośrodek Kultury i Turystyki, ul. Wojska Polskiego 15 Barwice
15.00 – 16.30 warsztaty dla sygnalistów
Sala Miejska, Plac Wolności 17 Barwice
17.15 wręczenie nagród
Plac Wolności Barwice
19.00 – 21.00 koncert PROKOP BAND & DIXIE BAND
Plac Wolności Barwice

Zestawy sygnałów

Soliści:

Klasa D oraz „Leśnicy”- dwa dowolne sygnały z klasyfikacji konkursowej

Klasa C zestaw C

  1. Koniec polowania
  2. Zakaz strzału w miot
  3. Zając na rozkładzie

Klasa B zestaw B

  1. Dzik na rozkładzie
  2. Król polowania
  3. Jenot na rozkładzie

Klasa A zestaw A

  1. Powitanie
  2. Pobudka
  3. Łoś na rozkładzie

 

Zespoły:

Klasa D - dwa dowolne sygnały z klasyfikacji konkursowej

Klasa C zestaw D

  1. Koniec polowania
  2. Rozładuj broń
  3. Królik na rozkładzie

Klasa B zestaw E

  1. Dzik na rozkładzie
  2. Daniel na rozkładzie
  3. Posiłek

Klasa A zestaw B

  1. Powitanie
  2. Darz Bór
  3. Muflon na rozkładzie

Klasa G zestaw B

  1. Powitanie
  2. Darz Bór
  3. Muflon na rozkładzie

Wyniki

Soliści

Klasa D

KO KR Imię i Nazwisko Reprezentacja Punkty
1   Ignacy Trzebiatowski Nadleśnictwo Okonek 186
2   Wojciech Niezgódka Nadleśnictwo Okonek 185

Klasa C

KO KR Imię i Nazwisko Reprezentacja Punkty
1   Marta Pluto Prądzińska SPMiKŁ na Zamku w Bytowie 288
2   Agnieszka Jegier KŁ nr 45 Myśliwiec w Biskupicach 269
3   Błażej Mazur SPMiKŁ na  Zamku w Bytowie 245
4 1 Filip Sobolewski TL w Tucholi 241
5   Sebastian Nieborak KŁ nr 45 Myśliwiec w Biskupicach 236
6   Bartosz Mazur SPMiKŁ na  Zamku w Bytowie 235
7   Alicja Szymańska  KŁ nr 45 Myśliwiec w Biskupicach 222
8 2 Błażej Kosiński TL w Warcinie 210
9   Hubert Kowalski KŁ nr 45 Myśliwiec w Biskupicach 199
10   Kamil Kowalski KŁ nr 45 Myśliwiec w Biskupicach 198

Klasa B

KO KR Imię i Nazwisko Reprezentacja Punkty
1   Marek Szot WKŁ nr 112 Dzik w Ornecie 267
2   Michał Czapiewski Nadleśnictwo Okonek 258
3 1 Dominik Wielgórka Nadleśnictwo Złocienic 257
4 2 Bartosz Bukowski Nadleśnictwo Gryfino 256
5 3 Leszek Bartosz Wójcik KŁ HUBERTUS Motarzyn 255
6 4 Piotr Sawczyszyn ZSL  Goraj 254
7 5 Grzegorz Makoś KŁ Knieja Szczecin 251
8   Agnieszka Kowalewska Nadleśnictwo Polanów 251
9 6 Przemysław Galus KŁ KNIEJA Szczecin 244
10 7 Filip Winnicki KŁ Knieja Szczecin 244
11 8 Małgorzata Skorupa   239
12 9 Paweł Plaskacz KŁ Knieja Szczecin 235
13   Natalia Napora KŁ nr 45 Myśliwiec w Biskupicach 234

Klasa A

KO KR Imię i Nazwisko Reprezentacja Punkty
1 1 Błażej Chmielewski RDLP w Szczecinku 292
2 2 Radosław Reks Nadleśnictwo Człopa 267
3 3 Piotr Winnicki Nadleśnictwo Miastko 266
4   Hubert Czelewicz TL Warcino 261
5 4 Filip Sojka KŁ Żubr Kamień Pom. 235
6   Alojzy Brylewski KŁ nr 45 Myśliwiec w Biskupicach 214

KO - Klasyfikacja ogólna
KR - Klasyfikacja regionalna

 

Zespoły

Klasa D

Miejsce Nazwa Punkty
1 ZTM Nadleśnictwa Okonek 196

Klasa C

Miejsce Nazwa Punkty
1 ZSM "Natenczas" 251

Klasa B

Miejsce Nazwa Punkty
1 Dobrzański Złoty Szpon 238
2 ZTM Nadleśnictwa Okonek 233
3 ZSM Brzuchowa Góra 225

Klasa MB

Miejsce Nazwa Punkty
1 Zespół Trębaczy Leśnych BÓR 281
2 Zespół Sygnalistów Myśliwskich GRYF ORŁ Szczecin 228
3 ZSM Brzuchowa Góra 202