V Międzynarodowy Festiwal Kultury Leśnej i Łowieckiej w Gołuchowie

Szczegóły dotyczące konkursu są dostępne na stronie organizatora: okl.lasy.gov.pl

Organizator:

Ośrodek Kultury Leśnej w Gołuchowie
ul. Działyńskich 2
63-322 Gołuchów
tel.627615045
okl@okl.lasy.gov.pl
www: okl.lasy.gov.pl

Wyniki

Zdobywcą nagrody Grand Prix oraz nagrody za najlepsze wykonanie utworu Romana Idzikowskiego „Żubr z Gołuchowa” został zespół z Aleksandras Stulginskis Universitetas (Litwa)


 

Soliści

Klasa D (dzieci do lat 12)

KO KR Imię i Nazwisko Reprezentacja Punkty
1   Karol Ligas KŁ Bór Namysłów 202
2   Jakub Siwa KŁ Jeleń Rychtal 195
3   Mikołaj Dorocki SP nr 18 im. Fiedlera Zielona Góra 177

Klasa C (dla początkujących)

KO KR Imię i Nazwisko Reprezentacja Punkty
1   Wanessa Blizna ZSM TL Brynek 293
2   Jan Puchała KŁ Jeleń Rychtal 293
3   Mateusz Tomaszek ZSM TL Brynek 290
4   Inez Żerdzińska ZSM TL Brynek 286
5   Oskar Wojtkowiak KŁ Darz Bór Pleszew 285
6   Wiktor Jaroszewski TL Tuchola 279
7   Adrian Krasoń ZSM TL Brynek 278
8   Aistas Pučinskas ASU Litwa 278
9   Adam Sobierajski ZSM TL Brynek 277
10   Mikołaj Gwizdała TL Tuchola 276
11   Hubert Matuszewski ZSM Ogar ZO PZŁ Konin 275
12   Jakub Golasz ZSM TL Brynek 270
13   Martyna Kaczmarek Gimnazjum im. Jagiełły w Ujściu 270
14   Kacper Majewski TL Tuchola 268
15   Wiktor Grzonkowski TL Tuchola 260
16   Denis Jagoda ZSM TL Brynek 250
17   Wojciech Jabłonowski TL Tuchola 246
18   Maciej Wysmulski TL Tuchola 243
19   Błażej Rekowski TL Tuchola 237

Klasa B (dla średniozaawansowanych)

KO KR Imię i Nazwisko Reprezentacja Punkty
1   Anna Tomaszewska KŁ nr 20 Dąbrowa Poznań 297
2   Basia Rudnicka ZSM TL Brynek 296
3   Jakub Humieniuk ZSM TL Brynek 294
4   Malwina Fikus ZSM Echo Wandy 285
5   Gabriel Chlebowski ZSM TL Brynek 284
6   Zbigniew Bodura ZSM Echo Wandy 280
7   Michał Standio Nadleśnictwo Krucz 277
8   Grażwydas Raila Szilute 277
9   Witold Sitkowski ZSM Echo Wandy 273
10   Maciej Brdys ZSM Borowiki 269
11   Krzysztof Grzesiek ZSM Borowiki 269
12   Dominik Pawlak ZSM Echo Wandy 268
13   Marcin Krawiec KŁ Przylesie Poznań 262
14   Robert Liberski ZSM Borowiki 261
15   Maciej Brzostowicz ZTM Nadleśnictwa Krucz 260
16   Wiktor Andrzej Marcińczyk ZSM Akteon 259
17   Kacper Lizakowski TL Tuchola 255
18   Nikodem Nurczyk TL Tuchola 254
19   Tomasz Walas KŁ Dzik Stawiszyn 252
20   Bartosz Kulawinek ZSM Echo Wandy 251
21   Arkadiusz Lisiak WKŁ nr 49 Szarak Ostrów Wlkp. 244

Klasa A (mistrzowska)

KO KR Imię i Nazwisko Reprezentacja Punkty
1   Luiza Szatner ZSM TL Brynek 293
2   Karol Nawrot ZSM Akteon 291
3   Hubert Szrama ZTM Nadleśnictwa Krucz 290
4   Kamila Szrama ZTM Nadleśnictwa Krucz 288
5   Remigiusz Nowicki ZTM Venator WL UP Poznań 288
6   Maciej Żak ZSM Akteon 288
7   Leszek Koliński N-ctwo Durowo 288
8   Tadeusz Piankowski ZSM JANTAR RDLP Gdańsk 286
9   Łukasz Śliwiński ZSM Akteon 282
10   Weronika Bieńko ZSM Akteon 282
11   Dariusz Marciniec ZSM Akteon 279
12   Andrzej Szymczyk ZSM Akteon 274
13   Paweł Gilewski ZSM Akteon 266
14   Mariusz Kaźmierczak ZSM Ogar ZO PZŁ Konin 260
15   Magdalena Miszta ZSM Akteon 259
16   Błażej Tomaszewski ZSM Ogar ZO PZŁ Konin 259
17   Andrzej Tylman ZSM Ogar ZO PZŁ Konin 252
18   Patrycja Kulak ZSM TL Brynek 230
19   Andrzej Michał Kapuściński ZSM Ogar ZO PZŁ Konin 173

KO - Klasyfikacja ogólna
KR - Klasyfikacja regionalna

Zespoły

Klasa D (dzieci do lat 12)

Miejsce Nazwa Reprezentacja Punkty
1 Zespół Sygnalistów Myśliwskich JELEŃ Rychtal   190

Klasa C (sygnały myśliwskie - dla początkujących)

Miejsce Nazwa Reprezentacja Punkty
1 Aleksandras Stulginskis Universitetas ASU 289
2 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Lisek z Dąbrowy   289
3 II Zespół Sygnalistów Myśliwskich JENOT Technikum Leśnego im. Adama Loreta w Tucholi Technikum leśne w Tucholi 254

Klasa B (sygnały myśliwskie - dla średniozaawansowanych)

Miejsce Nazwa Reprezentacja Punkty
1 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Echo Wandy przy Nadleśnictwach Przedborów, Kalisz i Antonin Nadl. Przedborów, Kalisz, Anto 289
2 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Hubert Bralin KŁ Hubert Bralin 282
3 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Borowiki   276
4 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Ogar Zarządu Okręgowego PZŁ Konin ZO PZŁ Konin 272
5 Zespół Sygnalistów Myśliwskich JENOT Technikum Leśnego im. Adama Loreta w Tucholi Technikum Leśne w Tucholi 242

Klasa G (sygnały myśliwskie - mistrzowska - zespoły mieszane - małe i duże rogi myśliwskie)

Miejsce Nazwa Reprezentacja Punkty
1 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Akteon SGGW Warszawa WL SGGW Warszawa 292
2 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Technikum Leśnego w Brynku Technikum Leśne w Brynku 288
3 Zespół Trębaczy Myśliwskich Nadleśnictwa Krucz   276

Klasa MB (muzyka myśliwska - rogi myśliwskie w stroju B)

Miejsce Nazwa Reprezentacja Punkty
1 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Akteon SGGW Warszawa WL SGGW Warszawa 285
2 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Technikum Leśnego w Brynku Technikum Leśne w Brynku 272
3 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Echo Wandy przy Nadleśnictwach Przedborów, Kalisz i Antonin Nadl. Przedborów, Kalisz, Anto 265
4 Zespół Trębaczy Myśliwskich Nadleśnictwa Krucz   260
5 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Hubert Bralin KŁ Hubert Bralin 245
6 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Borowiki   230
7 Zespół Sygnalistów Myśliwskich JENOT Technikum Leśnego im. Adama Loreta w Tucholi Technikum Leśne w Tucholi 227

Klasa MSH (muzyka myśliwska - salon hubertowski - instrumenty muzyczne niemyśliwskie lub myśliwskie i niemyśliwskie)

Miejsce Nazwa Reprezentacja Punkty
1 Aleksandras Stulginskis Universitetas ASU 298

PK - Występ pozakonkursowy

Media