IX Śląski Festiwal Muzyki Myśliwskiej - Koszęcin 2019

Zapraszamy do udziału

w IX Śląskim Festiwalu Muzyki Myśliwskiej oraz Konkursie Sygnalistów Myśliwskich KOSZĘCIN 2019

który odbędzie się w dniu 18 maja 2019 roku w Koszęcinie

Na terenie zespołu pałacowo-parkowego przy siedzibie Zespółu Pieśni i Tańca "Śląsk" im. Stanisława Hadyny w Koszęcinie odbędzie się X Piknik Leśno – Łowiecki „Cietrzewisko”. Szczegóły można odnaleźć na stronie http://www.zespolslask.pl/pl/dodatkowe/562/cietrzewisko/.
W ramach pikniku odbędzie się IX Śląski Festiwal Muzyki Myśliwskiej (Klasy MB, MEs, MSH) oraz po raz trzeci Konkurs Sygnalistów Myśliwskich (soliści – klasy D, C, B, A; zespoły – klasy D, C, B, A, G). Serdecznie zapraszamy do udziału.

Konkurs sygnalistów myśliwskich jak i konkurs muzyki myśliwskiej odbywać się będą w oparciu o Regulamin ogólnopolskich i regionalnych konkursów sygnalistów myśliwskich Klubu Sygnalistów Myśliwskich PZŁ.  Zestawy sygnałów obowiązujących w konkursie zostaną wylosowane i ogłoszone do publicznej wiadomości na stronie www.muzyka.mysliwska.pl w dniu 5 maja 2019 roku.

Zgłoszenia udziału w Festiwalu odbywają się wyłącznie w formie elektronicznej poprzez formularze na stronie www.muzyka.mysliwska.pl w zakładce "Formularz zgłoszeniowy" do dnia 8 maja 2019 roku.

Organizator zapewnia jeden ciepły posiłek w trakcie trwania konkursu oraz zaprasza wszystkich uczestników na wieczorną leśną biesiadę. Istnieje możliwość odpłatnej rezerwacji noclegu. Szczegóły do uzgodnienie telefonicznie.

Kontakt w sprawach organizacyjnych:
Piotr Giemza,
tel. 728 804 653,
adres email: piotr.giemza80@gmail.com

Program

Sobota 18.05.2019
8.30 Uroczyste otwarcie „IX Śląskiego Festiwalu Muzyki Myśliwskiej oraz Konkursu Sygnalistów Myśliwskich KOSZĘCIN 2019”  – siedziba Nadleśnictwa Koszęcin (ul. Sobieskiego 1, 42-286 Koszęcin)
9:00 Rozpoczęcie przesłuchań konkursowych - występy w klasach solowych D, C, B, A oraz w klasach zespołowych D, C, B, A i G
11.00-13.00 Regionalne Obchody Dni Lasu
13:00 Rozpoczęcie przesłuchań w klasach muzyki myśliwskiej: MB, MEs, MD, MSH w ramach IX Śląskiego Festiwalu Muzyki Myśliwskiej Koszęcin 2019
15.15-16.15 Galowy koncert wraz z ogłoszeniem wyników Konkursu Sygnalistów myśliwskich oraz IX Śląskiego Festiwalu Muzyki Myśliwskiej - scena na dziedzińcu
Niedziela 19.05.2019
11:00 Msza św. Hubertowska w kościele św. Trójcy w Koszęcinie

Formularz zgłoszeniowy

Formularz zgłoszeniowy solisty

Formularz zgłoszeniowy zespołu (sygnały myśliwskie)

Formularz zgłoszeniowy zespołu (muzyka myśliwska)