XIX Kresowy Konkurs Sygnalistów Myśliwskich w Biłgoraju

Zarząd Okręgowy PZŁ w Zamościu
Nadleśnictwo Biłgoraj
Zespół Szkół Leśnych w Biłgoraju

mają zaszczyt zaprosić

na

XIX KRESOWY  KONKURS  SYGNALISTÓW  MYŚLIWSKICH – BIŁGORAJ 2019

pod patronatem

Dyrektora RDLP w Lublinie,

który odbędzie się
25 maja 2019 r. w Zespole Szkół Leśnych w Biłgoraju.

 

Osoby chętne do uczestnictwa proszone są o wypełnienie „Karty zgłoszenia”. Jeżeli uczestnicy konkursu chcieliby skorzystać z możliwości zakwaterowania i wyżywienia, należy to zaznaczyć w „Karcie rezerwacji pobytu”. Wypełnione karty prosimy przesłać do dnia 14 maja 2019 r. na adres e-mail: sekretariat@zslbilgoraj.pl lub pocztowy: Zespół Szkół Leśnych, ul. Polna 3, 23-400 Biłgoraj.


fot. gazetabilgoraj.pl

Program

25 maja 2019 r. (sobota)
09:00 otwarcie XIX Kresowego Konkursu Sygnalistów Myśliwskich
09:30 przesłuchania konkursowe sygnalistów w kategorii solowej
11:30 przesłuchania konkursowe sygnalistów w kategorii zespołowej
13:00 przerwa obiadowa
15:30 ogłoszenie wyników, koncert laureatów

Zestawy sygnałów

Soliści

Klasa D - dwa dowolne sygnały z klasyfikacji konkursowej

Klasa C zestaw E

  1. Koniec polowania
  2. Zbiórka myśliwych
  3. Apel na łowy

Klasa B zestaw C

  1. Dzik na rozkładzie
  2. Wilk lub ryś na rozkładzie
  3. Drapieżnik na rozkładzie

Klasa A zestaw C

  1. Powitanie
  2. Pasowanie myśliwskie
  3. Kozica na rozkładzie

Zespoły

Klasa D - dwa dowolne sygnały z klasyfikacji konkursowej

Klasa C zestaw D

  1. Koniec polowania
  2. Rozładuj broń
  3. Królik na rozkładzie

Klasa B zestaw B

  1. Dzik na rozkładzie
  2. Król polowania
  3. Jenot na rozkładzie

Klasa A i G zestaw D

  1. Powitanie
  2. Żubr na rozkładzie
  3. Lis na rozkładzie

Wyniki

Soliści

Klasa C (dla początkujących)

KO KR Imię i Nazwisko Reprezentacja Punkty
1 1 Szymon Stefański TL w Biłgoraju 280
2   Bartłomiej Blok ZSL w Lesku 279
3 2 Karol Paradowski TL w Biłgoraju 277
4   Krzysztof Opar ZSL w Lesku 277
5 3 Paweł Skrzypiec KŁ Lis w Lubartowie 272
6 4 Andrzej Skrzypiec KŁ Lis w Lubartowie 265
7   Jakub Wojtanowski ZSL w Lesku 265
8   Maciej Drążek ZSL w Lesku 264
9 5 Dariusz Topyła KŁ Knieja w Lubartowie 257
10   Hubert Karbowniczyn ZSL w Lesku 254
11 6 Ryszard Kamieniecki KŁ Dąbrowa w Lublinie 254
12   Zuzanna Pudełko ZSL w Lesku 244
13   Natalia Rębisz ZSL w Lesku 240
14 7 Miron Jarosz KŁ Lis w Lubartowie 237
15 8 Mirosław Lisek KŁ Lis w Lubartowie 185

Klasa B (dla średniozaawansowanych)

KO KR Imię i Nazwisko Reprezentacja Punkty
1 1 Jakub Podleśny TL w Biłgoraju 294
2   Konrad Siemiątkowski ZSL w Lesku 291
3   Hubert Inglot ZSL w Lesku 289
4 2 Szymon Bucior UR w Krakowie 284
5 3 Andrzej Wołkowicz Nadleśnictwo Parczew 282
6   Piotr Kalin TL w Biłgoraju 282
7 4 Grzegorz Siwek KŁ Lis w Lubartowie 280
8 5 Sławomir Dudziak KŁ Lis w Lubartowie 277
9 6 Mateusz Gryglak Nadleśnictwo Strzelce 276
10 7 Kinga Kamińska ZO PZŁ Lublin 276
11 8 Karol Załęski TL w Biłgoraju 271
12 9 Jan Rawiak ZSL w Lesku 265
13   Alicja Hutka UR w Krakowie 262
14   Damian Kusiak ZO PZŁ Zamość 258
15   Dominik Józefczyk ZSL w Lesku 258
16   Dominika Staromiejska ZO PZŁ Lublin 258
17   Karol Wróbel UR Kraków 257
18 10 Władysław Rataj ZO PZŁ Zamość 253
19 11 Hubert Wójtowicz KŁ Lis w Lubartowie 247

Klasa A (mistrzowska)

KO KR Imię i Nazwisko Reprezentacja Punkty
1   Maciej Żak SGGW w Warszawie 295
2   Weronika Bieńko SGGW w Warszawie 290
3   Dariusz Marciniec SGGW w Warszawie 286
4   Aleksander Hołodniak Nadleśnictwo Nowa Dęba 286
5 1 Łukasz Śliwiński SGGW w Warszawie 285
6   Rafał Rogowski UR Kraków 284
7 2 Sławomir Brodziak Nadleśnictwo Józefów 283
8   Maciej Atemborski UR Kraków 281
9   Grzegorz Lison UR Kraków 281
10 3 Michał Jakubowski Nadleśnictwo Chełm 280
11   Paweł Gilewski SGGW w Warszawie 279
12   Jerzy Lendzion SGGW w Warszawie 277
13   Natalia Juszczak UR w Krakowie 275
14 4 Robert Kopacz N-ctwo Chotyłów 263
15 5 Agnieszka Kiszczak UR Kraków 262
16   Andrzej Marcińczyk SGGW w Warszawie 191

KO - Klasyfikacja ogólna
KR - Klasyfikacja regionalna

Zespoły

Klasa C (sygnały myśliwskie - dla początkujących)

Miejsce Nazwa Reprezentacja Punkty
1 Zespół Sygnalistów Myśliwskich przy Nadleśnictwie Chełm Nadleśnictwo Chełm 278
2 Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Tropem Rysia" przy Technikum Leśnym w Lesku TL w Lesku 272
3 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Zespołu Szkół Leśnych w Biłgoraju ZSL Biłgoraj 265
4 Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Lisie Echo II" KŁ Lis w Lubartowie 240

Klasa B (sygnały myśliwskie - dla średniozaawansowanych)

Miejsce Nazwa Reprezentacja Punkty
1 Zespół Reprezentacyjny Sygnalistów Myśliwskich "Polesia Czar" przy RDLP w Lublinie RDLP Lublin 284
2 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Darz Bór przy ZSL w Biłgoraju ZSL Biłgoraj 277
3 Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Tropem Wilka" przy Technikum Leśnym w Lesku TL w Lesku 265
4 Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Lisie Echo" Kł Lis Lubartów 261
5 Zespół Sygnalistów Myśliwskich przy ZO PZŁ w Zamościu ZO PZŁ Zamość 245

Klasa A (sygnały myśliwskie - mistrzowska - zespoły jednorodne - małe lub duże rogi myśliwskie)

Miejsce Nazwa Reprezentacja Punkty
1 Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Raróg" przy Zarządzie Okręgowym PZŁ w Tarnobrzegu ZO PZŁ Tarnobrzeg 242

Klasa G (sygnały myśliwskie - mistrzowska - zespoły mieszane - małe i duże rogi myśliwskie)

Miejsce Nazwa Reprezentacja Punkty
1 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Akteon SGGW Warszawa SGGW Warszawa 295
2 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Hagard UR Kraków UR Kraków 280
3 Zespół Sygnalistów Myśliwskich pod zawołaniem "Nigdy nie zagaśnie" przy ZO PZŁ w Lublinie ZO PZŁ Lublin 238

Klasa MB (muzyka myśliwska - rogi myśliwskie w stroju B)

Miejsce Nazwa Reprezentacja Punkty
1 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Akteon SGGW Warszawa SGGW Warszawa 294
2 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Hagard UR Kraków UR Kraków 291
3 Zespół Reprezentacyjny Sygnalistów Myśliwskich "Polesia Czar" przy RDLP w Lublinie RDLP Lublin 283
4 Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Raróg" przy Zarządzie Okręgowym PZŁ w Tarnobrzegu ZO PZŁ Tarnobrzeg 254
5 Zespół Sygnalistów Myśliwskich pod zawołaniem "Nigdy nie zagaśnie" przy ZO PZŁ w Lublinie ZO PZŁ Lublin 229

PK - Występ pozakonkursowy