XXIV Ogólnopolski Festiwal Muzyki Myśliwskiej – Goraj-Zamek 2019

XXIV Ogólnopolski Festiwal Muzyki Myśliwskiej – Goraj-Zamek 2019
XXIV Ogólnopolski Konkurs Sygnalistów Myśliwskich „O Róg Wojskiego” (mistrzostwa Polski)
XX Ogólnopolski Konkurs Muzyki Myśliwskiej
XXV Wielkopolski Konkurs Sygnalistów Myśliwskich (Eliminacje Wojewódzkie)

Program

Czwartek 06.06.2019 r.
do 20.00 przyjazd i zakwaterowanie uczestników
(miejsce zakwaterowania)
20.00-21.00 kolacja (Ośrodek Portus w Lubaszu, ul. Przystań 2 i internat ZSL w Goraju)
21.00-22.00 odprawa techniczna jurorów i członków komitetu organizacyjnego (Ośrodek Portus w Lubaszu, ul. Przystań 2)
Piątek 07.06.2019 r.
07.00-08.15 śniadanie (hala namiotowa przy Centrum Promocji LP Goraj-Zamek i internat ZSL w Goraju)
08.30-09.00 Otwarcie I dnia XXIV Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyki Myśliwskiej
(Scena na boisku szkolnym)
09.15-10.00 Wykład audytoryjny nt. wybranych problemów gospodarki łowieckiej w Polsce (sala czytelni w zamku - I piętro)
09.30-13.00 XXIV Ogólnopolski Konkurs Sygnalistów Myśliwskich „O Róg Wojskiego”
XXV
Wielkopolski Konkurs Sygnalistów Myśliwskich
kategoria solowa - klasa D i C (sala czytelni w zamku - I piętro od godz. 10.00)
kategoria solowa - klasa B (sala sportowa Centrum Promocji Lasów Państwowych)
kategoria solowa - klasa A (duża sala konferencyjna Centrum Promocji Lasów Państwowych)
12.00-14.00 obiad (hala namiotowa przy CPLP Goraj-Zamek i internat ZSL w Goraju oraz namiot na parkingu pomiędzy zamkiem a masztalernią)
14.00-17.00 Walne zebranie członków Klubu Sygnalistów Myśliwskich PZŁ
(duża sala konferencyjna Centrum Promocji Lasów Państwowych)
14.00-17.00 Walne zebranie członków Klubu Wabiarzy Jeleni PZŁ
(mała sala konferencyjna Centrum Promocji Lasów Państwowych)
16.00-18.00 Mistrzostwa Polski Sygnalistów Myśliwskich w Marszach na Orientację
(teren wokół zamku)
16.00-17.00 Koncert zespołu muzycznego Lake N'River z Zespołu Szkół Leśnych w Goraju
(scena przed zamkiem)
17.30-18.45 kolacja (hala namiotowa przy CPLP Goraj-Zamek i internat ZSL w Goraju)
19.00-19.15 XXIV Ogólnopolski Konkurs Sygnalistów Myśliwskich „O Róg Wojskiego”
kategoria solowa - klasa A +- dogrywka 5 najlepszych solistów
(scena na boisku szkolnym lub sala sportowa CPLP)
19.15-21.00 Galowy koncert muzyki myśliwskiej
(scena na boisku szkolnym lub sala sportowa CPLP)
21.00-21.30 Koncert przestrzenny zespołów sygnalistów myśliwskich z całej Polski
(boisko szkolne)
Sobota 08.06.2019 r.
07.00-08.15 śniadanie (hala namiotowa przy CPLP Goraj-Zamek i internat ZSL w Goraju)
08.30-09.00 Otwarcie II dnia XXIV Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyki Myśliwskiej
(scena na boisku szkolnym)
09.15-09.45 Wernisaż wystawy poplenerowej VIII Ogólnopolskiego Pleneru Malarskiego pt. "Malowanie ze św. Hubertem"
(hall CPLP Goraj-Zamek)
09.30-15.30 IV Pilski Turniej Łuczniczy
(boisko leśne i teren wokół zamku)
09.30-15.30 IX Pilski Konkurs Oceny Poroży Jeleni
(teren przed zamkiem)
09.30-11.00 XXIV Ogólnopolski Konkurs Sygnalistów Myśliwskich „O Róg Wojskiego”
XXV
Wielkopolski Konkurs Sygnalistów Myśliwskich  „O Księcia Pszcyńskiego”
kategoria zespołowa - klasa D, C, i B (duża sala konferencyjna Centrum Promocji LP)
kategoria zespołowa - klasa A i G (scena na boisku szkolnym)
09.30-13.00 XVII Ogólnopolski Konkurs Wabienia Jeleni
(scena przed zamkiem)
10.00-10.30 Wykład audytoryjny pt. W hołdzie Władysławowi Janta-Połczyńskiemu - twórcy wielkopolskiego łowiectwa
(sala czytelni w zamku - I piętro)
11.30-12.00 Podsumowanie XIV Konkursu plastycznego "Łowiectwo w oczach dziecka"
(duża sala konferencyjna Centrum Promocji LP)
11.00-15.30 XX Ogólnopolski Konkurs Muzyki Myśliwskiej i Konkurs na najlepsze wykonanie „Hejnału XXIV Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyki Myśliwskiej – Goraj-Zamek 2019”
kategoria zespołowa - klasa MB, MEs, MD, MSH oraz przegląd zespołów rodzinnych
(scena na boisku szkolnym)
12.00-14.00 obiad (hala namiotowa przy CPLP Goraj-Zamek i internat ZSL w Goraju oraz namiot na parkingu pomiędzy zamkiem a masztalernią)
13.00-16.00 Nadnotecki Przegląd Chórów w ramach 43. Nadnoteckiego Dnia Pieśni i Muzyki (scena przed zamkiem)
15.30-16.30 XVII Pilski Pokaz Psów Ras Myśliwskich (na boisku szkolnym)
17.00-18.00 Msza Św. Hubertowska
(scena przed zamkiem)
18.00-18.15 Parada myśliwska
(spod sceny przed zamkiem na boisko szkolne)
18.15-18.30 VI Przegląd Musztry Paradnej Zespołów Sygnalistów Myśliwskich
(na boisku szkolnym)
18.30-18.45 Koncert Reprezentacyjnej Orkiestry Lasów Państwowych
(na boisku szkolnym)
18.45-19.00 Ustanowienie Rekordu Polski w graniu na rogach myśliwskich
(na boisku szkolnym)
19.00-20.30 Galowy koncert laureatów konkursów i ogłoszenie wyników
(scena na boisku szkolnym)
21.00-24.00 Biesiada myśliwska
(hala namiotowa przy CPLP Goraj-Zamek)
Niedziela 09.06.2019 r.
08.00-10.00 śniadanie (Ośrodek Portus w Lubaszu, ul. Przystań 2 i internat ZSL w Goraju)
10.00-12.00 wykwaterowanie i wyjazd uczestników
11.30-12.00 Msza św. Hubertowska
(Sanktuarium Maryjne w Lubaszu)
13.00-14.00 obiad (Ośrodek Portus w Lubaszu, ul. Przystań 2 i internat ZSL w Goraju)
15.00-17.30 Spacer po Czarnkowie
(wycieczka dla zainteresowanych, zbiórka na Placu Wolności w Czarnkowie)
18.00-19.30 Koncert muzyki myśliwskiej i leśnej
(amfiteatr w Parku Staszica w Czarnkowie)

Soliści zakwalifikowani do konkursu

Województwo Konkurs Solista

Klasa A

kujawsko-pomorskie Tuchola 2018 Murawski Mirosław
lubelskie Biłgoraj 2018 Brodziak Sławomir
lubelskie Biłgoraj 2018 Dąbrowski Nikodem
lubelskie Biłgoraj 2018 Jakubowski Michał
lubelskie Biłgoraj 2018 Miszta Magdalena
lubelskie Biłgoraj 2018 Rola Radosław
lubelskie Biłgoraj 2018 Śliwiński Łukasz
lubuskie Rogoziniec 2018 Chmielewski Karol
lubuskie Rogoziniec 2018 Chmielewski Mariusz
lubuskie Rogoziniec 2018 Jurczyszyn Hubert
lubuskie Rogoziniec 2018 Jurczyszyn Karol
lubuskie Rogoziniec 2018 Mosiewicz Marek
lubuskie Rogoziniec 2018 Nowicki Remigiusz
lubuskie Rogoziniec 2018 Skrzetuski Stanisław
lubuskie Rogoziniec 2018 Walkowiak Wojciech
małopolskie Niepołomice 2018 Gawełek Piotr
małopolskie Niepołomice 2018 Konopka Jakub
małopolskie Niepołomice 2018 Siuty Jacek
małopolskie Niepołomice 2018 Sołtys Bartłomiej
małopolskie Niepołomice 2018 Suder Sylwia
małopolskie Niepołomice 2018 Szlachta Bartłomiej
mazowieckie Radzymin 2018 Domański Michał
mazowieckie Radzymin 2018 Gocaliński Janusz
mazowieckie Radzymin 2018 Kowal Piotr
mazowieckie Radzymin 2018 McLane Lori
mazowieckie Radzymin 2018 Pietrzyk Ernest
mazowieckie Radzymin 2018 Pietrzyk Oskar
mazowieckie Radzymin 2018 Stępień Justyna
mazowieckie Radzymin 2018 Wejda Anna
mazowieckie Radzymin 2018 Wróblewski Hubert
opolskie Tułowice 2018 Jamrozik Mariusz
opolskie Tułowice 2018 Litner Maciej
opolskie Tułowice 2018 Mataszewski Stanisław
opolskie Tułowice 2018 Tokarz Arkadiusz
podkarpackie Lesko 2018 Czech Mateusz
podkarpackie Lesko 2018 Gilewski Paweł
podkarpackie Lesko 2018 Hołodniak Aleksander
podkarpackie Lesko 2018 Juszczak Mateusz
podkarpackie Lesko 2018 Kłys Kinga
podkarpackie Lesko 2018 Marciniec Dariusz
podkarpackie Lesko 2018 Sowa Maciej
pomorskie Bytów 2018 Ferenc Alfred
pomorskie Bytów 2018 Keller Hubert
pomorskie Bytów 2018 Piankowski Tadeusz
pomorskie Bytów 2018 Szymanowski Kacper
pomorskie Bytów 2018 Wojtyła Natan
pomorskie Bytów 2018 Wroński Beniamin
śląskie Pszczyna 2018 Dobrowolska Dominika
śląskie Pszczyna 2018 Domogała Lesław
śląskie Pszczyna 2018 Giemza Piotr
śląskie Pszczyna 2018 Gorywoda Katarzyna
śląskie Pszczyna 2018 Hussarek Karol
śląskie Pszczyna 2018 Królik Julia
śląskie Pszczyna 2018 Lison Grzegorz
śląskie Pszczyna 2018 Nawrot Karol
śląskie Pszczyna 2018 Sadowski Artur
śląskie Pszczyna 2018 Szatner Luiza
śląskie Pszczyna 2018 Wróbel Marcin
śląskie Pszczyna 2018 Zimny Mateusz
warmińsko-mazurskie Spychowo 2018 Jażdżewski Adam
warmińsko-mazurskie Spychowo 2018 Ulewicz Gabriela
wielkopolskie Goraj 2018 Bejga Bartłomiej
wielkopolskie Goraj 2018 Kaczmarek Hubert
wielkopolskie Goraj 2018 Kiciński Przemysław
wielkopolskie Goraj 2018 Kupś Adam
wielkopolskie Goraj 2018 Nowak Piotr
wielkopolskie Goraj 2018 Strawa Jędrzej
wielkopolskie Goraj 2018 Strawa Paweł
wielkopolskie Goraj 2018 Szrama Hubert
wielkopolskie Goraj 2018 Szrama Kamila
wielkopolskie Goraj 2018 Tomaszewska Anna
zachodniopomorskie Barwice 2018 Chmielewski Błażej
zachodniopomorskie Barwice 2018 Kowalczyk Maciej
zachodniopomorskie Barwice 2018 Plaskacz Paweł
zachodniopomorskie Barwice 2018 Winnicki Piotr

Klasa B

dolnośląskie Lądek-Zdrój 2018 Komar-Gacki Michał
dolnośląskie Lądek-Zdrój 2018 Stankowski Krystian
kujawsko-pomorskie Tuchola 2018 Skwiercz Andrzej
kujawsko-pomorskie Tuchola 2018 Suski Paweł
lubelskie Biłgoraj 2018 Cebula Łukasz
lubelskie Biłgoraj 2018 Jańczuk Karol
lubelskie Biłgoraj 2018 Wołkowicz Andrzej
lubuskie Rogoziniec 2018 Kubiszyn Paweł
lubuskie Rogoziniec 2018 Kuźmiński Jan
lubuskie Rogoziniec 2018 Nowak Filip
lubuskie Rogoziniec 2018 Szczepaniak Michał
lubuskie Rogoziniec 2018 Tarasiewicz Krystian
małopolskie Niepołomice 2018 Król Dorota
małopolskie Niepołomice 2018 Steczowicz Lidia
małopolskie Niepołomice 2018 Szlachta Stanisław
mazowieckie Radzymin 2018 Darkowski Sławomir
mazowieckie Radzymin 2018 Gliński Lech
mazowieckie Radzymin 2018 Medyńska Julia
mazowieckie Radzymin 2018 Michalik Andrzej
mazowieckie Radzymin 2018 Niewiadomski Artur
mazowieckie Radzymin 2018 Orych Piotr
mazowieckie Radzymin 2018 Pasteczka Bartłomiej
mazowieckie Radzymin 2018 Smulski Jacek
mazowieckie Radzymin 2018 Wróblewska Sylwia
mazowieckie Radzymin 2018 Wróblewski Mirosław
opolskie Tułowice 2018 Gomułka Tomasz
opolskie Tułowice 2018 Jagieło Justyna
opolskie Tułowice 2018 Krzyżostaniak Wojciech
opolskie Tułowice 2018 Kubas Kamil
opolskie Tułowice 2018 Lesiak Dawid
opolskie Tułowice 2018 Maciołek Dawid
opolskie Tułowice 2018 Marosz Ewa
opolskie Tułowice 2018 Mataszewski Jan
opolskie Tułowice 2018 Tokarz Kamil
opolskie Tułowice 2018 Wilkowski Joachim
opolskie Tułowice 2018 Wilkowski Paweł
podkarpackie Lesko 2018 Pachana Justyna
podkarpackie Lesko 2018 Polaczek Jan
podlaskie Augustów 2018 Osipiński Rafał
pomorskie Bytów 2018 Czapiewski Michał
pomorskie Bytów 2018 Należyty Hubert
pomorskie Bytów 2018 Rojowski Kacper
śląskie Pszczyna 2018 Chlebowski Gabriel
śląskie Pszczyna 2018 Dolniak Adam
śląskie Pszczyna 2018 Domogała Patrycja
śląskie Pszczyna 2018 Górka Bartosz
śląskie Pszczyna 2018 Kulak Patrycja
śląskie Pszczyna 2018 Musiolik Piotr
śląskie Pszczyna 2018 Rudnicka Barbara
śląskie Pszczyna 2018 Szendzielorz Tomasz
warmińsko-mazurskie Spychowo 2018 Ciesielski Mikołaj
warmińsko-mazurskie Spychowo 2018 Kowalewski Marcin
wielkopolskie Goraj 2018 Baryła Patrycja
wielkopolskie Goraj 2018 Bączyk Mateusz
wielkopolskie Goraj 2018 Bodura Zbigniew
wielkopolskie Goraj 2018 Drzewiecka Marta
wielkopolskie Goraj 2018 Fikus Malwina
wielkopolskie Goraj 2018 Garczarek Aleksander
wielkopolskie Goraj 2018 Gosztyła Bartosz Jan
wielkopolskie Goraj 2018 Graj Maciej
wielkopolskie Goraj 2018 Kulawinek Bartosz
wielkopolskie Goraj 2018 Łusiewicz Łukasz
wielkopolskie Goraj 2018 Masłoń Hubert
wielkopolskie Goraj 2018 Pawlak Dominik
wielkopolskie Goraj 2018 Pszczółka Jacek
wielkopolskie Goraj 2018 Sitkowski Witold
wielkopolskie Goraj 2018 Spicker Seweryn
wielkopolskie Goraj 2018 Stefaniak Rafał
wielkopolskie Goraj 2018 Synowiec Maciej
wielkopolskie Goraj 2018 Szeląg Norbert
wielkopolskie Goraj 2018 Wyrzykowski Łukasz
zachodniopomorskie Barwice 2018 Górecki Mieszko
zachodniopomorskie Barwice 2018 Grzyś Mateusz
zachodniopomorskie Barwice 2018 Makoś Justyna
zachodniopomorskie Barwice 2018 Winnicki Filip
zachodniopomorskie Barwice 2018 Wójcik Leszek Bartosz

Klasa C

dolnośląskie Lądek-Zdrój 2018 Gumiężny Weronika
kujawsko-pomorskie Tuchola 2018 Sadowski Hubert
lubelskie Biłgoraj 2018 Dudziak Sławomir
lubelskie Biłgoraj 2018 Milanowski Patryk
lubelskie Biłgoraj 2018 Podleśny Jakub
lubelskie Biłgoraj 2018 Siwek Grzegorz
lubelskie Biłgoraj 2018 Wójtowicz Hubert
lubuskie Rogoziniec 2018 Bukała Kacper
lubuskie Rogoziniec 2018 Żagiel Paweł
lubuskie Rogoziniec 2018 Sadzyński Jacek
lubuskie Rogoziniec 2018 Urbaniak Dawid
lubuskie Rogoziniec 2018 Król Ryszard
lubuskie Rogoziniec 2018 Sydoruk Jakub
lubuskie Rogoziniec 2018 Domagała Piotr
małopolskie Niepołomice 2018 Patrzałek Michał
małopolskie Niepołomice 2018 Tobiasz Bartłomiej
małopolskie Niepołomice 2018 Zając Franciszek
małopolskie Niepołomice 2018 Zębol Agnieszka
mazowieckie Radzymin 2018 Karp Szymon
mazowieckie Radzymin 2018 Segieda Jan
opolskie Tułowice 2018 Blizna Wanessa
opolskie Tułowice 2018 Gonsior Julia
opolskie Tułowice 2018 Gonsior Justyna
opolskie Tułowice 2018 Jagoda Denis
opolskie Tułowice 2018 Leszczyk Jakub
opolskie Tułowice 2018 Pokracka Magdalena
opolskie Tułowice 2018 Szeląg Wojciech
opolskie Tułowice 2018 Tomaszek Mateusz
podkarpackie Lesko 2018 Inglot Hubert
podkarpackie Lesko 2018 Józefczyk Dominik
podkarpackie Lesko 2018 Kalin Piotr
podkarpackie Lesko 2018 Karbowniczyn Hubert
podkarpackie Lesko 2018 Pankiewicz Dawid
podkarpackie Lesko 2018 Przybysz Adam
podkarpackie Lesko 2018 Siemiątkowski Konrad
podkarpackie Lesko 2018 Wasyliszyn Marcin
pomorskie Bytów 2018 Błaszkowska Dominika
pomorskie Bytów 2018 Błaszkowski Antoni
pomorskie Bytów 2018 Grabowski Łukasz
pomorskie Bytów 2018 Kaźmierczak Jonasz
pomorskie Bytów 2018 Mielewczyk Jonasz
pomorskie Bytów 2018 Pluto Prądzinska Natalia
pomorskie Bytów 2018 Węsierska Patrycja
pomorskie Bytów 2018 Wrzesiński Borys
śląskie Pszczyna 2018 Golasz Jakub
śląskie Pszczyna 2018 Grzesiek Kamil
śląskie Pszczyna 2018 Kołek Jacek
śląskie Pszczyna 2018 Ostrowski Łukasz
śląskie Pszczyna 2018 Sobierajski Adam
śląskie Pszczyna 2018 Żerdzińska Inez
śląskie Pszczyna 2018 Żukowska Izabela
warmińsko-mazurskie Spychowo 2018 Staruch Alicja
wielkopolskie Goraj 2018 Nurczyk Nikodem
zachodniopomorskie Barwice 2018 Nadarzyński Eryk
zachodniopomorskie Barwice 2018 Ulewicz Gracjan
zachodniopomorskie Barwice 2018 Warejko Tobiasz