XXVI Wielkopolski Konkurs Sygnalistów Myśliwskich - Goraj Zamek 2020


Komunikaty organizacyjne

XXVI Wielkopolskiego Festiwalu Kultury Łowieckiej i Edukacji Ekologicznej
Goraj-Zamek 2020

wersja 2 jesień (22.10.2020 r.)

 1. XXVI Wielkopolski Konkurs Sygnalistów Myśliwskich przeprowadzony będzie w sposób hybrydowy, tzn. uczniowie Zespołu Szkół Leśnych w Goraju wystąpią przed jury „na żywo” na terenie szkoły, natomiast pozostali uczestnicy wezmą udział w konkursie „online” za pomocą łącz internetowych i telefonicznych. Szczegóły połączenia zdalnego oraz orientacyjne godziny przesłuchań konkursowych zostaną podane w czwartek 22 października 2020 roku na stronie internetowej www.muzyka.mysliwska.pl Zachęcamy zgłoszonych sygnalistów myśliwskich do udziału w konkursie.
 2. Połączenie „online” może być zrealizowane:
  • Za pomocą aplikacji WhatsApp instalowanej na telefonach komórkowych z systemem Android lub iPhone
   Należy połączyć się w formie wideo o godzinie i minucie wyznaczonej w harmonogramie przesłuchań z numerem telefonu +48 604 897 107 (Maciej Strawa) lub + 48 662 241 098 (Paweł Strawa)
  • Za pomocą platformy Zoom instalowanej na urządzeniach mobilnych i stacjonarnych.
   Należy połączyć się w formie wideokonferencji stosownie wcześniej przed wyznaczonym czasem występu konkursowego. Numery  wymaganych kodó (Meeting ID oraz Passcode) zostaną wysłane w sobotę 24.10.2020 r. około godziny 8.00 na adresy mailowe wszystkich uczestników konkursu "on-line".
 3. W razie problemów technicznych proszę telefonować na numery + 48 604 897 107 (Maciej Strawa) lub + 48 662 241 098 (Paweł Strawa)
 4. Przed występem konkursowym każdy wykonawca „online” musi zagrać kilka dźwięków w celu sprawdzenia jakości połączenia.
 5. W kryterium pierwszym, tj. "wygląd zewnętrzny i prezentacja" wszyscy uczestnicy otrzymają taką samą ilość punktów.
 6. Dyplomy i arkusze oceny konkursowej zostaną wysłane pocztą.
 7. Plan przesłuchań konkursowych (lista startowa wraz z harmonogramem minutowym) w załączeniu do komunikatów. Soliści i zespoły – nie uczniowie ZSL w Goraju zostaną przesłuchani zdalnie w godzinach 9.00-12.15, natomiast soliści i zespoły uczniów ZSL w Goraju – „na żywo” w godzinach 14.00-16.50.
 8. Harmonogram czasowy przesłuchań konkurowych w formie list startowych znajduje się na stronie www.muzyka.mysliwka.pll w zakładce Załączniki.
 9. Wszystkie informacje na www.muzyka.mysliwska.pl

Komitet organizacyjny XXVI WFKŁiEE


 

Komunikaty organizacyjne

XXVI Wielkopolskiego Festiwalu Kultury Łowieckiej i Edukacji Ekologicznej 

Goraj-Zamek 2020

wersja 1b jesień (20.10.2020 r.)

 

 1. W związku z epidemią festiwal organizowany jest w zmienionej formie, w sposób następujący:
 • XVIII Ogólnopolski Konkurs Wabienia Jeleni 
  - zostaje odwołany
 • XXVI Wielkopolski Konkurs Sygnalistów Myśliwskich
  - przeprowadzony będzie w sposób hybrydowy
 • XVIII Pilski Pokaz Psów Ras Myśliwskich
  - zostaje odwołany
 • X Pilski Konkurs Oceny Poroży Jeleni
  - zostaje odwołany
 • XV Pilski Konkurs Plastyczny pt. „Łowiectwo w oczach dziecka”
  - przeprowadzony będzie zgodnie z planem w sposób zdalny
 • IX Ogólnopolski Plener Malarski „Malowanie ze św. Hubertem”
  - przeprowadzony będzie zgodnie z planem w sposób zdalny
 • I Konkurs Fotograficzny „Pies myśliwski w obiektywie”
  - przeprowadzony będzie zgodnie z planem w sposób zdalny
 • Msza św. Hubertowska
  - odbędzie się zgodnie z planem
 • XXVI Wielkopolski Konkurs Sygnalistów Myśliwskich przeprowadzony będzie w sposób hybrydowy, tzn. uczniowie Zespołu Szkół Leśnych w Goraju wystąpią przed jury „na żywo” na terenie szkoły, natomiast pozostali uczestnicy wezmą udział w konkursie „on line” za pomocą łącz internetowych i telefonicznych. Szczegóły połączenia zdalnego oraz orientacyjne godziny przesłuchań konkursowych zostaną podane w czwartek 22 października 2020 roku na stronie internetowej www.muzyka.mysliwska.pl Zachęcamy zgłoszonych sygnalistów myśliwskich do udziału w konkursie.
 • Msza św. hubertowska w Lubaszu odbędzie się zgodnie z planem (w niedzielę 25 października 2020 roku o godz. 11.30) i z zastosowaniem obowiązujących wymagań sanitarnych, tj. maseczek, dystansu i dezynfekcji oraz min. 4 m kw. na osobę.
 • Więcej informacji na www.muzyka.mysliwska.pl 
 • Organizatorzy przepraszają za zmiany w przeprowadzeniu festiwalu. Mamy nadzieję, że wprowadzone zasady zostaną przyjęte przez uczestników i sympatyków festiwalu i kultury łowieckiej ze zrozumieniem.
 •  

  Komitet organizacyjny XXVI WFKŁiEE

   

   


   

   

  XXVI Wielkopolski Festiwal
  Kultury Łowieckiej
  i Edukacji Ekologicznej

  XVIII Ogólnopolski Konkurs Wabienia Jeleni
  XXVI Wielkopolski Konkurs Sygnalistów Myśliwskich
  XVIII Pilski Pokaz Psów Ras Myśliwskich
  X Pilski Konkurs Oceny Poroży Jeleni
  XV Pilski Konkurs Plastyczny pt. „Łowiectwo w oczach dziecka”
  IX Ogólnopolski Plener Malarski „Malowanie ze św. Hubertem”
  I Konkurs Fotograficzny "Pies myśliwski w obiektywie"
  Msza św. Hubertowska
  Goraj-Zamek 2020

   

  Organizatorzy zapraszają na festiwal wszystkich miłośników kultury łowieckiej. Festiwal odbędzie się 24-25 października 2020 roku na terenie Zespołu Szkół Leśnych w Goraju-Zamku k. Czarnkowa i w Sanktuarium Maryjnym w Lubaszu.

  Pełne informacje o festiwalu wraz ze szczegółowym programem i obowiązującymi regulaminami znajdują się na stronie internetowej www.muzyka.mysliwska.pl

  Zgłoszenia udziału w konkursach, przeglądach i pokazach przyjmuje w terminie nieprzekraczalnym do 10 października 2020 roku tylko w wersji elektronicznej za pośrednictwem strony internetowej www.muzyka.mysliwska.pl oraz informacji udziela komitet organizacyjny festiwalu pod adresem:

  Polski Związek Łowiecki - Zarząd Okręgowy w Pile
  64-920 Piła, Al. Powstańców Wlkp. 190
  tel./fax +48 67 212 49 51, e-mail: zo.pila@pzlow.pl
  www.pila.pzlow.pl

  oraz

  Klub Sygnalistów Myśliwskich PZŁ
  tel. kom. +48 604 897 107
  e-mail: klub@mysliwska.pl
  www.muzyka.mysliwska.pl


  Goraj 2020 Plakat


   

  Komunikaty (nr 1) ZO PZŁ w Pile nt. XXVI Wielkopolskiego Festiwalu Kultury Łowieckiej i Edukacji Ekologicznej – Goraj-Zamek, 24.10.2020

  XVIII Ogólnopolski Konkurs Wabienia Jeleni

  XVIII Ogólnopolski Konkurs Wabienia Jeleni rozegrany zostanie wyłącznie w kategorii indywidualnej zgodnie z „Regulaminem XVIII Ogólnopolskiego Konkursu Wabienia Jeleni”. Konkurs polega na naśladowaniu trzech wybranych głosów jeleni byków podczas okresu godowego, czyli rykowiska. Konkurs ma rangę mistrzostw Polski i stanowi eliminacje do mistrzostw Europy. Odpowiedzialnym za merytoryczną organizację konkursu jest Klub Wabiarzy Jeleni PZŁ. Zgłoszenia wabiarzy wyłącznie w wersji elektronicznej na stronie internetowej www.muzyka.mysliwska.pl do dnia 10 października 2020 r. Potwierdzenie udziału w konkursie w dniu imprezy w godz. 8.00-8.30 w sekretariacie konkursu przed zamkiem w Goraju. Podsumowanie konkursu nastąpi podczas koncertu galowego o godz. 16.00. Dodatkowych informacji udziela Jacek Pszczółka – tel. 606 895 517, e-mail: goraj2010@pzlow.pl 

  Miejsce i termin: Goraj-Zamek, 24.10.2020 r., godz. 9.00-12.00 (scena przed zamkiem).

  XXVI Wielkopolski Konkurs Sygnalistów Myśliwskich

  XXVI Wielkopolski Konkurs Sygnalistów Myśliwskich rozegrany zostanie w kategorii indywidualnej w klasach D, C, B, A i kategorii zespołowej w klasach D, C, B, A, G zgodnie z „Regulaminem Ogólnopolskich i Regionalnych Konkursów Sygnalistów Myśliwskich”. Konkurs polega na zagraniu na rogu myśliwskim trzech wylosowanych sygnałów myśliwskich. Konkurs ma charakter otwartych mistrzostw regionalnych dla sygnalistów myśliwskich i zespołów z województwa wielkopolskiego. Konkurs jednocześnie ze względu na odwołanie konkursu ogólnopolskiego, będzie konkursem głównym w Polsce w 2020 roku. Prowadzona będzie odrębna klasyfikacja dla myśliwych oraz leśników. Dlatego prosimy zarządy wszystkich kół łowieckich i nadleśnictwa o delegowanie swoich sygnalistów myśliwskich. Po raz kolejny odbędą się przesłuchania muzyczne w kategorii zespołów rodzinnych (minimum trzy osobowych). Odpowiedzialnym za merytoryczną organizację konkursu jest Klub Sygnalistów Myśliwskich PZŁ. Zgłoszenia sygnalistów wyłącznie w wersji elektronicznej na stronie internetowej www.muzyka.mysliwska.pl do dnia 10 października 2020 r. Konkurs rozpocznie się o godz. 9.00 przesłuchaniami solistów, o godzinie 12.00 planowane są występy zespołów. Podsumowaniem konkursu będzie koncert galowy, który rozpocznie się o godzinie 16.00 i na który szczególnie zapraszamy wszystkich miłośników muzyki myśliwskiej. Dodatkowych informacji udziela Tomasz Szrama – tel. 608 114 605, e-mail: t.szrama@wp.pl

  Miejsce i termin: Goraj-Zamek, 24.10.2020 r., godz. 9.00-12.00 (kategoria solowa w trzech grupach przesłuchań konkursowych: klasa D i C – teren przy budynku szkoły, klasa B – teren przed zamkiem, klasa A – dziedziniec za zamkiem) oraz godz. 12.00-14.30 (kategoria zespołowa – wszystkie klasy konkursowe na scenie przed zamkiem).

  XVIII Pilski Pokaz Psów Ras Myśliwskich

  XVIII Pilski Pokaz Psów Ras Myśliwskich odbędzie się zgodnie z „Regulaminem XVIII Pilskiego Pokazu Psów Ras Myśliwskich”. Pokaz polega na prezentacji i omówieniu licznych ras użytkowych psów myśliwskich wykorzystywanych do polowań ze szczególnym uwzględnieniem polskich ras myśliwskich, tj. ogara polskiego i gończego polskiego. Odpowiedzialnym za merytoryczną organizację pokazu jest Komisja Kynologiczna Zarządu Okręgowego PZŁ w Pile we współpracy ze Związkiem Kynologicznym w Polsce. Zgłoszenia psów na „Karcie zgłoszenia” (do pobrania ze strony internetowej www.muzyka.mysliwska.pl ) do 23 października 2020 r. na adres ZO PZŁ w Pile. Potwierdzenie udziału w pokazie w dniu imprezy w godz. 14.00-15.00 w sekretariacie pokazu przed zamkiem w Goraju. Dodatkowych informacji udziela kol. Rafał Pluto-Prądzyński - tel. 784 995 343, e-mail: rafal@psydopolowan.pl

  Miejsce i termin: Goraj-Zamek, 24.10.2010 r., godz. 15.15-16.00 (scena przed zamkiem).

  X Pilski Konkurs Oceny Poroży Jeleni

  X Pilski Konkurs Oceny Poroży Jeleni rozegrany zostanie wyłącznie w kategorii indywidualnej zgodnie z „Regulaminem X Pilskiego Konkursu Oceny Poroży Jeleni”. Konkurs polega na ocenie formy poroża jelenia i jego masy podczas krótkiej (kilkunastosekundowej) obserwacji w ruchu z odległości ok. 70 metrów przez lornetkę. Odpowiedzialnym za merytoryczną organizację konkursu jest Przelewickie Bractwo św. Huberta. Zgłoszenia udziału w konkursie przyjmowane są w dniu konkursu w jego sekretariacie - w miejscu odbywania się konkursu. Dodatkowych informacji udziela Krzysztof Kasperek – tel. 660 454 813, e-mail: krzysztof.kasperek@pila.lasy.gov.pl

  Miejsce i termin: Goraj-Zamek, 24.10.2020 r., godz. 10.00-14.00 (teren przed zamkiem).

  XV Pilski Konkurs Plastyczny pt. „Łowiectwo w oczach dziecka”

  XV Konkurs plastyczny pt. „Łowiectwo w oczach dziecka” przeprowadzony zostanie wyłącznie w kategorii indywidualnej w dwóch etapach – szkolnym i okręgowym, zgodnie z „Regulaminem XV Konkursu plastycznego pt. „Łowiectwo w oczach dziecka”.  Konkurs polega na wykonaniu pracy plastycznej w dowolnej technice na temat przyrodniczy lub łowiecki. Odpowiedzialnym za merytoryczną organizację konkursu jest Komisja Kultury Łowieckiej i Edukacji Przyrodniczo-Łowieckiej Zarządu Okręgowego PZŁ w Pile we współpracy Zespołem Szkół Leśnych w Goraju i Oddziałem Czarnkowsko-Trzcianeckim Związku Artystów Plastyków. Dodatkowych informacji udziela Jarosław Mituta – tel. 608 024 365, e-mail: j.mituta@vp.pl 

  Miejsce i termin: teren pilskiego okręgu PZŁ, do 10.10.2020 r. (prace należy składać na adres ZO PZŁ, ul. Kalina 12 w Pile).

  IX Ogólnopolski Plener Malarski „Malowanie ze św. Hubertem”

  IX Ogólnopolski Plener Malarski pt. „Malowanie ze św. Hubertem” odbędzie tym razem „zdalnie”. Tematem prac będzie miejscowa przyroda, krajobraz i architektura. Odpowiedzialnym za merytoryczną organizację pleneru jest Oddział Warszawski Związku Polskich Artystów Plastyków i Oddział Czarnkowsko-Trzcianecki Związku Artystów Plastyków we współpracy z Zespołem Szkół Leśnych w Goraju i Zarządem Okręgowym PZŁ w Pile. Dodatkowych informacji udziela Bogusław Doba – tel. 501 069 091, e-mail: db-studio@wp.pl 

  Miejsce i termin: Goraj-Zamek, 24.10.2020 r.

  I Konkurs Fotograficzny „Pies myśliwski w obiektywie”

  I Konkurs Fotograficzny „Pies myśliwski w obiektywie” przeprowadzony zostanie wyłącznie w kategorii indywidualnej zgodnie z „Regulaminem I Konkursu Fotograficznego „Pies myśliwski w obiektywie”. Konkurs polega na wykonaniu fotografii o minimalnej rozdzielczości 2880x2160 pikseli w formacie JPG na temat zgodny z regulaminem konkursu. Odpowiedzialnym za merytoryczną organizację konkursu jest Komisja Kynologiczna Zarządu Okręgowego PZŁ w Pile. Dodatkowych informacji udziela Rafał Pluto-Prądzyński – tel. 784 995 343, e-mail: rafal@psydopolowan.pl

  Miejsce i termin: teren pilskiego okręgu PZŁ, do 10.10.2020 r. (prace należy składać na adres ZO PZŁ, ul. Kalina 12 w Pile).

  Msza św. Hubertowska

  Msza Św. Hubertowska w Lubaszu zostanie odprawiona w intencji uczestników i gości festiwalu oraz wszystkich myśliwych i leśników okręgu pilskiego w niedzielę 25 października 2020 r. o godz. 11.30. Mszę św. odprawią księża kapelani myśliwych i leśników. Oprawę muzyczną mszy św. zapewni Zespół Trębaczy Myśliwskich Zespołu Szkół leśnych w Goraju – grający na małych i dużych rogach myśliwskich w stroju B. Ponadto zagrają jeszcze inne zespoły sygnalistów myśliwskich uczestniczące w festiwalu oraz zaśpiewa parafialny chór „Jutrzenka” z Lubasza. Odpowiedzialnym za merytoryczną organizację mszy św. jest Zarząd Okręgowy PZŁ w Pile we współpracy z Parafią pw. Narodzenia NMP w Lubaszu. Dodatkowych informacji udziela kol. Maciej Strawa – tel. 604 897 107, e-mail: strawa@poczta.onet.pl

  Uwaga:

  • Festiwal organizowany jest na otwartym terenie przy zachowaniu obowiązujących środków ostrożności w związku z sytuacją epidemiczną
  • Festiwal odbywa się na otwartym terenie bez względu na pogodę. Należy zabezpieczyć się w ciepłe i przeciwdeszczowe ubrania
  • Organizatorzy nie zabezpieczają noclegów i posiłków. Na terenie festiwalu istnieje możliwość zakupienia posiłku w stoisku gastronomicznym
  • Organizatorzy nie zabezpieczają nagród rzeczowych dla laureatów konkursów. Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy dyplom.
  • Festiwal odbywa się bez udziału publiczności i gości
  • Szczegółowy program minutowy zostanie zweryfikowany po upływie terminu zgłoszeń i podany na tydzień przed festiwalem
  • Więcej informacji na www.muzyka.mysliwska.pl

  Komitet organizacyjny:

  Polski Związek Łowiecki

  Polski Związek Łowiecki
  – Zarząd Okręgowy w Pile
  64-920 Piła, Al. Powstańców Wlkp. 190
  tel./fax 67 212 49 51
  e-mail: zo.pila@pzlow.pl
  www.pila.pzlow.pl

  Zespół Szkół Leśnych w Goraju

  64-700 Czarnków
  tel. 67 255 26 55, fax 255 36 55
  e-mail: goraj@mysliwska.pl
  www.zsl-goraj.cil.pl

  Strona internetowa:

  www.muzyka.mysliwska.pl

  Program

  Sobota 24.10.2020 r. GORAJ-ZAMEK

  08.30-08.45 Techniczne otwarcie festiwalu (scena przed zamkiem)
  09.00-12.00 XXVI Wielkopolski Konkurs Sygnalistów Myśliwskich - kategoria solowa
  - klasa A (dziedziniec za zamkiem)
  - klasa B (teren przed zamkiem)
  -
  klasa D i C (teren przy budynku szkoły)
  09.00-12.00 XVIII Ogólnopolski Konkurs Wabienia Jeleni (scena przed zamkiem)
  10.00-14.00 X Pilski Konkurs Oceny Poroży Jeleni i Wystawa Poroży Jeleni
  (teren przed zamkiem)
  12.00-14.30 XXVI Wielkopolski Konkurs Sygnalistów Myśliwskich - kategoria zespołowa
  - klasa D, C, B, A i G oraz przegląd zespołów rodzinnych (scena przed zamkiem)
  14.30-14.45 Podsumowanie XV konkursu plastycznego pt. "Łowiectwo w oczach dziecka" (scena przed zamkiem)
  14.45-15.00 Podsumowanie IX Ogólnopolskiego Pleneru Malarskiego pt. "Malowanie ze św. Hubertem" (scena przed zamkiem)
  15.00-15.15 Podsumowanie I Konkursu Fotograficznego "Pies myśliwski w obiektywie" (scena przed zamkiem)
  15.15-16.00 XVIII Pilski Pokaz Psów Ras Myśliwskich (scena przed zamkiem)
  16.00-16.30 Techniczne zakończenie festiwalu (scena przed zamkiem)

  Niedziela, 25.10.2020 r. LUBASZ

  11.30-13.00 Msza św. Hubertowska (Sanktuarium Maryjne w Lubaszu)

  Zestawy sygnałów

  Soliści

  Klasa D - dwa dowolne sygnały z klasyfikacji konkursowej

  Klasa C zestaw C

  1. Koniec polowania
  2. Zakaz strzału w miot
  3. Zając na rozkładzie

  Klasa B zestaw A

  1. Dzik na rozkładzie
  2. Posiłek
  3. Sarna na rozkładzie

  Klasa A zestaw B

  1. Powitanie
  2. Darz Bór
  3. Muflon na rozkładzie

  Zespoły

  Klasa D - dwa dowolne sygnały z klasyfikacji konkursowej

  Klasa C zestaw E

  1. Koniec polowania
  2. Zbiórka myśliwych
  3. Apel na łowy

  Klasa B zestaw E

  1. Dzik na rozkładzie
  2. Daniel na rozkładzie
  3. Posiłek

  Klasa A i G zestaw C

  1. Powitanie
  2. Pasowanie myśliwskie
  3. Kozica na rozkładzie

  Zespoły Rodzinne

  trzy dowolne sygnały z danej klasy (zespoły mi. 3-osobowe)

  Jurorzy:

  • soliści-klasa D, C, B i A: Krzysztof Kadlec, Andrzej Kulka, Michał Wojtyła
  • zespoły-klasy D, C, B, A i G: Krzysztof Kadlec, Andrzej Kulka, Michał Wojtyła

  Wyniki

  XXVI Wielkopolski Konkurs Sygnalistów Myśliwskich

  Soliści

  Klasa D (dzieci do lat 12)

  KO KR Imię i Nazwisko Reprezentacja Punkty
  1 1 Julian Walkowiak SP w Otorowie 174

  Klasa C (dla początkujących)

  KO KR Imię i Nazwisko Reprezentacja Punkty
  1 1 Natalia Strawa LO im. P. Skargi w Szamotułach 268
  2   Paweł Czepiżak ZSL w Rogozińcu 268
  3 2 Gracjan Dąbkowski - 254
  4 3 Filip Judek ZSL w Goraju 231
  5 4 Oktawiusz Poznań ZSL w Goraju 230
  6 5 Ryszard Śmigiel KŁ nr 58 Odyniec Mieścisko 108

  Klasa B (dla średniozaawansowanych)

  KO KR Imię i Nazwisko Reprezentacja Punkty
  1 1 Mateusz Sobański ZSL w Goraju 266
  2   Filip Lewicki TL w Warcinie 264
  3 2 Martyna Łabusińska-Malec - 263
  4   Ignacy Trzebiatowski ZSL w Goraju 260
  5 3 Tomasz Judek Nadleśnictwo Wronki 259
  6 4 Adam Ficner ZSL w Goraju 256
  7 5 Kacper Koszny ZSL w Goraju 253
  8   Jakub Walczak ZSL w Goraju 251
  9 6 Robert Nadolny ZSL w Goraju 251
  10 7 Jakub Nadolny ZSL w Goraju 249
  11   Remigiusz Musialski ZSL w Rogozińcu 249
  12   Maksymilian Zacharek ZSL w Goraju 247
  13 8 Wiktor Przepióra ZSL w Goraju 245
  14 9 Jakub Nalepa ZSL w Goraju 244
  15   Natalia Wilczyńska ZSL w Goraju 239
  16 10 Paweł Malec - 239
  17 11 Stanisław Walkowiak ZSL w Goraju 237
  18 12 Jakub Ciesielski ZSL w Goraju 227
  19   Kacper Dobrowolski ZSL w Rogozińcu 225
  20 13 Jakub Włodarczyk ZSL w Goraju 224
  21 14 Mikołaj Ewert Biuro polowań Hunteria 224
  22 15 Piotr Stupak ZSL w Goraju 223
  23 16 Hubert Galuba ZSL w Goraju 158
  24 17 Kacper Wawrzyniak ZSL w Goraju 127
  25 18 Sebastian Belter ZSL w Goraju 127
  26   Sebastian Stępień ZSL w Goraju 105
  27 19 Szymon Dekert ZSL w Goraju 101

  Klasa A (mistrzowska)

  KO KR Imię i Nazwisko Reprezentacja Punkty
  1 1 Paweł Strawa ZSL w Goraju 279
  2   Tadeusz Piankowski ZSM Jantar RDLP Gdańsk 277
  3 2 Tomasz Szrama Nadleśnictwo Sarbia 272
  4   Karol Jurczyszyn KŁ Knieja w Strzelcach Krajeńskich 269
  5   Karol Chmielewski Nadleśnictwo Lubniewice 264
  6 3 Hubert Szrama N-ctwo Krucz 258
  7 4 Kamila Szrama N-ctwo Krucz 256
  8 5 Jędrzej Strawa ZTM Venator WL UP Poznań 253
  9 6 Radosław Walkowiak KŁ nr 4 Słonka w Poznaniu 248
  10   Marta Pluto Prądzinska ZMM Hubertus 220

  KO - Klasyfikacja ogólna
  KR - Klasyfikacja regionalna

  Zespoły

  Klasa C (sygnały myśliwskie - dla początkujących)

  Miejsce Nazwa Reprezentacja Punkty
  1 Zespół Trębaczy Myśliwskich Skrzydlate szaraki Gajówka Koziołówka 243
  2 III Zespół Trębaczy Myśliwskich z Goraja ZSL Goraj 204

  Klasa B (sygnały myśliwskie - dla średniozaawansowanych)

  Miejsce Nazwa Reprezentacja Punkty
  1 II Zespół Trębaczy Myśliwskich Goraj ZSL Goraj 247

  Klasa G (sygnały myśliwskie - mistrzowska - zespoły mieszane - małe i duże rogi myśliwskie)

  Miejsce Nazwa Reprezentacja Punkty
  1 Zespół Trębaczy Myśliwskich przy Zespole Szkół Leśnych w Goraju ZSL w Goraju 236

   

  Wyniki Konkursu Zespołów Rodzinnych

  Klasa B (sygnały myśliwskie - dla średniozaawansowanych)

  Miejsce Nazwa Reprezentacja Punkty
  1 Zespół Trębaczy Myśliwskich Rodziny Strawów ZSL Goraj 279
  2 Zespół Trębaczy Myśliwskich Rodziny Walkowiaków KŁ Nr 4 Słonka w Poznaniu 235

   

  Wyniki pozostałych konkursów


  Galeria

  Formularz zgłoszeniowy solisty

  Formularz zgłoszeniowy zespołu

  Formularz zgłoszeniowy w konkursie wabienia jeleni