XVIII Mazowiecki Konkurs Sygnalistów i Muzyki Myśliwskiej; XVII Krajowy Konkurs Zespołów Rodzinnych - Radzymin 2021

Organizatorzy:

Polski Związek Łowiecki Zarząd Okręgowy w Warszawie

Powiat Wołomiński,
Gmina Radzymin
Koło Łowieckie „Przepiórka” w Radzyminie

zaprasza na

XVIII Mazowiecki Konkurs
Sygnalistów i Muzyki Myśliwskiej

oraz

Krajowy Konkurs Zespołów Rodzinnych
Sygnalistyki i Muzyki Myśliwskiej

który odbędize się
w Miejskiej Sali Koncertowej w Radzyminie, ul. Konstytucji 3-go Maja 15)
(zmiana dotychczasowej lokalizacji miejsca konkursu)

w dniu

8 sierpnia 2021 roku

 


 

Zgłoszenia udziału w konkursie są przyjmowane wyłącznie elektronicznie w zakładce "Formularze zgłoszeniowe"

Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 4 sierpnia 2021 r. (środa)

 


 

Współorganizatorzy

 

Program

 Niedziela, 8 sierpnia 2021 r.
9.30 - 10.00 Potwierdzenie uczestnictwa
10.00 Otwarcie XVIII Mazowieckiego Konkursu Sygnalistów i Muzyki Myśliwskiej
oraz Krajowego Konkursu Zespołów Rodzinnych
10.15 Przesłuchania konkursowe
- soliści
- zespoły
ok. 15.00 Finał, ogłoszenie wyników

Odpowiedzi na pytania udzieli kol. Piotr orych (piotrorych@go2.pl, tel. 608 520 346)

Zestawy sygnałów

Soliści

Klasa D - dwa dowolne sygnały z klasyfikacji konkursowej

Klasa C zestaw C

  1. Koniec polowania
  2. Zakaz strzału w miot
  3. Zając na rozkładzie

Klasa B zestaw A

  1. Dzik na rozkładzie
  2. Posiłek
  3. Sarna na rozkładzie

Klasa A zestaw C

  1. Powitanie
  2. Pasowanie myśliwskie
  3. Kozica na rozkładzie

Zespoły

Klasa D - dwa dowolne sygnały z klasyfikacji konkursowej

Klasa C zestaw C

  1. Koniec polowania
  2. Zakaz strzału w miot
  3. Zając na rozkładzie

Klasa B zestaw A

  1. Dzik na rozkładzie
  2. Posiłek
  3. Sarna na rozkładzie

Klasa A i G zestaw D

  1. Powitanie
  2. Żubr na rozkładzie
  3. Lis na rozkładzie

Zespoły rodzinne

Trzy dowolne sygnały lub utwory muzyczne

Wyniki

Soliści

Klasa D (dzieci do lat 12)

KO KR Imię i Nazwisko Reprezentacja Punkty
1   Adam Goluch KŁ "Leśnik" Górowo Iławeckie 201
2   Aramowicz Alicia Stowarzyszenie Derkacz 185
3   Barbara Szyszko KŁ Leśnik Lidzbark Warmiński 177
4 1 Antoni Wejda KŁ Przepiórka w Radzyminie 21
4 1 Kacper Wejda KŁ Przepiórka w Radzyminie 21

Klasa C (dla początkujących)

KO KR Imię i Nazwisko Reprezentacja Punkty
1   Klaudia Stupienko WKŁ Jeleń Lidzbark Warmiński 277
2 1 Jan Segieda WKŁ nr 331 "Cietrzew" Warszawa 274
3 2 Waldemar Gerej WKŁ 311 "Jastrząbek" 236
4   Maciej Fuks ZSM Nigdy Nie Zagaśnie Lublin 207
5   Krzysztof Goj KŁ "Leśnik" Górowo Iławeckie 190

Klasa B (dla średniozaawansowanych)

KO KR Imię i Nazwisko Reprezentacja Punkty
1 1 Sławomir Darkowski ZSM Pasja 296
2 2 Sylwia Wróblewska Nadleśnictwo Płońsk 283
3   Jakub Patryk Nowak KŁ "RUCZAJ" Bartoszyce 277
4   Maria Stupienko WKŁ Jeleń Lidzbark Warmiński 276
5 3 Lech Gliński KŁ nr 42 Jarząbek Warszawa 272
6 4 Janusz Gocaliński KŁ "Przepiórka"w Radzyminie 272
7 5 Piotr Orych KŁ "Przepiórka" w Radzyminie 269
8 6 Andrzej Michalik PSMMiKŁ w Pułtusku 256
9   Michał Kowalik Z.S.M. Nigdy Nie Zagaśnie Lublin 247
10 7 Richard McLane KŁ Przepiórka w Radzyminie 243
11 8 Wojciech Szydłowski PSMMiKŁ w Pułtusku 233
12 9 Zdzisław Maleńczyk ZSM "Echo" 230
13 10 Andrzej Kalinowski PSMMiKŁ w Pułtusku 166

Klasa A (mistrzowska)

KO KR Imię i Nazwisko Reprezentacja Punkty
1 1 Oskar Pietrzyk WKŁ 335 Przyszłość 291
2 2 Lori McLane ZSM Chmara przy KŁ Jeleń 290
3 3 Anna Wejda KŁ "Przepiórka" w Radzyminie 289
4 4 Hubert Wróblewski Nadleśnictwo Jabłonna 288
5   Patrycja Kulak ZSM Akteon WL SGGW w Warszawie 280
6 5 Barbara Kowal ZSM Akteon WL SGGW w Warszawie 279
7 6 Jacek Smulski ZSM Chmara przy KŁ Jeleń 276
8 7 Ernest Pietrzyk WKŁ 335 "Przyszłość" 274
9 8 Piotr Kowal ZSM Akteon WL SGGW w Warszawie 269
10 9 Michał Makoś WKŁ 335 "Przyszłość" 268
11   Paweł Mierzejewski ZSM Galindowe Rogi 265
12 10 Jan Rawiak ZSM Akteon WL SGGW w Warszawie 263
13   Łukasz Szachnowski ZSM Nigdy Nie Zagaśnie Lublin 247
14   Dyonizy Sadurski ZSM Nigdy Nie Zagaśnie Lublin 243
15   Krzysztof Kosik ZSM Nigdy Nie Zagaśnie Lublin 231
16 11 Hubert Maślany ZSM Akteon WL SGGW w Warszawie 220
17   Waldemar Kulbaka ZSM Nigdy Nie Zagaśnie Lublin 214
18 12 Mirosław Wróblewski Nadleśnictwo Jabłonna 183
19   Monika Semieniuk ZSM Akteon WL SGGW w Warszawie 165

KO - Klasyfikacja ogólna
KR - Klasyfikacja regionalna

Zespoły

Klasa C (sygnały myśliwskie - dla początkujących)

Miejsce Nazwa Reprezentacja Punkty
1 Zespół Muzyki i Sygnalistyki Myśliwskiej Derkacz   282
2 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Legato ZSM Pasja 249

Klasa B (sygnały myśliwskie - dla średniozaawansowanych)

Miejsce Nazwa Reprezentacja Punkty
1 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Akord - RDLP w Warszawie RDLP w Warszawie 288
2 Zespół Sygnalistów Myśliwskich KŁ Przepiórka w Radzyminie KŁ Przepiórka w Radzyminie 281
3 Puł-Róg PSMMiKŁ 220

Klasa A (sygnały myśliwskie - mistrzowska - zespoły jednorodne - małe lub duże rogi myśliwskie)

Miejsce Nazwa Reprezentacja Punkty
1 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Pasja KŁ Przepiórka w Radzyminie 274

Klasa G (sygnały myśliwskie - mistrzowska - zespoły mieszane - małe i duże rogi myśliwskie)

Miejsce Nazwa Reprezentacja Punkty
1 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Akteon SGGW Warszawa WL SGGW Warszawa 280
2 Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Chmara" przy KŁ Jeleń w Ożarowie Maz.   275
3 Zespół Sygnalistów Myśliwskich pod zawołaniem "Nigdy Nie Zagaśnie" przy ZO PZŁ w Lublinie ZO PZŁ w Lublinie 232

Klasa MB (muzyka myśliwska - rogi myśliwskie w stroju B)

Miejsce Nazwa Reprezentacja Punkty
1 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Akteon SGGW Warszawa WL SGGW Warszawa 289
2 Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Chmara" przy KŁ Jeleń w Ożarowie Maz.   284
3 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Wojskowego Koła Łowieckiego 335 Przyszłość WKŁ 335 Przyszłość 284
4 Zespół Muzyki i Sygnalistyki Myśliwskiej Derkacz   267
5 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Pasja KŁ Przepiórka w Radzyminie 265
6 Zespół Sygnalistów Myśliwskich pod zawołaniem "Nigdy Nie Zagaśnie" przy ZO PZŁ w Lublinie ZO PZŁ w Lublinie 235

XVII Mazowiecki Konkurs Zespołów Rodzinnych

Miejsce Nazwa Punkty
1 Zespół Rodziny Pietrzyk 283
2 Zespół Rodziny Wróblewskich 278
3 "Two 4 fun" 276
4 Rodzinny Zespół Sygnalistów Myśliwskich "Artemida" 271
5 Zespół Rodziny Gocalińskich 266
6 Rodzinny Zespół Muzyki Myśliwskiej "Łania" 237

Formularz zgłoszeniowy

Formularz zgłoszeniowy solisty

Formularz zgłoszeniowy zespołu