Zespół Trębaczy Myśliwskich w GorajuZespół Trębaczy Myśliwskich w Goraju to oryginalna, jedna z najlepiej i najprężniej działających grup tego rodzaju w Polsce. Powstał jesienią 1982 roku przy Zespole Szkół Leśnych im. inż. Jana Kloski w Goraju pod Czarnkowem (70 km na północ od Poznania). Składa się przede wszystkim z młodzieży szkolnej, przyszłych leśników i myśliwych. Zespół funkcjonuje dzięki inicjatywie i pomocy dyrektora szkoły mgr inż. Leszka Sikory przy współudziale finansowym nadleśnictw państwowych i kół łowieckich. Kierownikiem zespołu jest mgr inż. Maciej Strawa prowadzący zespół i szkolenie trębaczy wspólnie z mgr inż. Jackiem Kulpińskim.

Dla słuchacza przyzwyczajonego do innego rodzaju muzyki dźwięki rogów myśliwskich brzmią być może na początku obco. Jednakże już po krótkim wsłuchaniu się w tę muzykę słuchacz na pewno przekona się do tej, jakże naturalnej, silnej i jednocześnie uroczystej rozległości dźwięków.

Zespół Trębaczy Myśliwskich w Goraju pozdrawia wszystkich swoich przyjaciół oraz sympatyków leśnym i myśliwskim "Darz Bór" !Adres zespołu:
Zespół Szkół Leśnych w Goraju
Zespół Trębaczy Myśliwskich w Goraju
PL-64-700 Czarnków, Polska
Tel. 0048/(0)67/2552655
Fax. 0048/(0)67/2553655
www.zsl-goraj.cil.pl
www.muzyka.mysliwska.pl/zespoły/goraj
goraj@mysliwska.pl
 
 
reklama@mysliwska.pl
0-502-161-360