XX Powiślański Przegląd Muzyki i Kultury Myśliwskiej im Tomasza Bielawskiego

Kwidzyńskie Stowarzyszenie
Miłośników
Kultury i Tradycji Łowieckich

ma zaszczyt zaprosić na

XX Powiślański Przegląd Muzyki i Kultury Myśliwskiej
im. Tomasza Bielawskiego

oraz obchody

XX Lecia działalności
Zespołu Muzyki Myśliwskiej HUBERTUS

4 września 2021 r.

 


 

Komitet Organizacyjny serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w XX Powiślańskim Przeglądzie Muzyki i Kultury Myśliwskiej im. Tomasza Bielawskiego o Wiklinowy Róg Kwidzyna. Przegląd sygnalistów odbędzie się 4 września 2021 w formie tradycyjnej stacjonarnej na Zamku w Kwidzynie.

Zapraszamy do wzięcia udziału w przeglądzie solistów oraz zespoły sygnalistów myśliwskich.

Przegląd odbędzie się w następujących kategoriach zgodnie z regulaminem Klubu Sygnalistów:

  • indywidualna (klasy D, C, B, A),
  • kategoria zespołowa (klasy D ,C, B, A, G).
  • sygnalista myśliwy - regulamin wewnętrzny

 

Pozdrawiamy
Komitet Organizacyjny Powiślańskiego Przeglądu

Organizacja

Kwidzyńskie Stowarzyszenie Miłośników Kultury i Tradycji Łowieckich,
ul. Kasprowicza 32,  82-500 Kwidzyn,

kontakt telefoniczny Andrzej Mularczyk tel.:  501 502 032

Program

4 września 2021 r. Sobota
9:00 Uroczyste otwarcie konkursu
9:30 Przesłuchania solistów
12:00 Przesłuchania zespołowe
14:00 - 15:00 Obiad dla uczestników konkursu
15:30 Uroczyste otwarcie obchodów jubileuszowego XX Powiślańskiego Przeglądu Muzyki i Kultury Myśliwskiej im. Tomasza Bielawskiego oraz XX-lecia istnienia Zespołu Muzyki Myśliwskiej HUBERTUS
16:00 Jubileuszowy Koncert Galowy Zespołu Muzyki Myśliwskiej HUBERTUS pod kierownictwem Michała Wojtyły
17:00 Przesłuchania konkursowe - Myśliwy Sygnalista
18:00 Msza Myśliwska (Konkatedra, Kwidzyn, ul. Katedralna)
  Po mszy św. ogłoszenie wyników przeglądu, koncert lareatów oraz uroczyste zakończenie przeglądu
21:00 Biesiada Myśliwska

Zestawy sygnałów

Soliści

Klasa D - dwa dowolne sygnały z klasyfikacji konkursowej

Klasa C zestaw E

  1. Koniec polowania
  2. Zbiórka myśliwych
  3. Apel na łowy

Klasa B zestaw B

  1. Dzik na rozkładzie
  2. Król polowania
  3. Jenot na rozkładzie

Klasa A zestaw C

  1. Powitanie
  2. Pasowanie myśliwskie
  3. Kozica na rozkładzie

Zespoły

Klasa D - dwa dowolne sygnały z klasyfikacji konkursowej

Klasa C zestaw B

  1. Koniec polowania
  2. Naganka naprzód
  3. Całość

Klasa B zestaw D

  1. Dzik na rozkładzie
  2. Jeleń na rozkładzie
  3. Pióro na rozkładzie

Klasa A zestaw B

  1. Powitanie
  2. Darz Bór
  3. Muflon na rozkładzie

Klasa G zestaw E

  1. Powitanie
  2. Niedźwiedź na rozkładzie
  3. Pobudka

Wyniki

Soliści

Klasa D (dzieci do lat 12)

KO KR Imię i Nazwisko Reprezentacja Punkty
1   Adam Goluch KŁ Leśnik Górowo Iławeckie 207
2   Miłosz Siepioło Nadleśnictwo Okonek 198
3 1 Zuzanna Witka GOK Sierakowice 196
4   Alicja Aramowicz Stowarzyszenie Derkacz 196
5   Barbara Szyszko KŁ Leśnik w Lidzbarku Warmińskim 193
6 2 Stanisław Wenta GOK Sierakowice 190
7   Wojciech Kaczmarek Nadleśnictwo Okonek 190
8 3 Wojciech Strzelecki GOK Sierakowice 183
9   Gabriela Stupienko WKŁ Jeleń Lidzbark Warmiński 178
10 4 Oliwier Mallek GOK Sierakowice 177
11   Dagmara Wysocka Nadleśnictwo Okonek 175

Klasa C (dla początkujących)

KO KR Imię i Nazwisko Reprezentacja Punkty
1   Alicja Ciesielska ZSM Artemis UWM Olsztyn 291
2   Jakub Łosek Nadleśnictwo Okonek 283
3   Krzysztof Kaczmarek Nadleśnictwo Okonek 275
4   Klaudia Stupienko WKŁ Jeleń Lidzbark Warmiński 273
5   Michał Siemiński Nadleśnictwo Okonek 272
6   Krzysztof Goj KŁ Leśnik Górowo Iławieckie 271
7   Mateusz Sołtys ZSM Artemis UWM Olsztyn 268
8 1 Tomasz Wenta GOK Sierakowice 255
9 2 Franciszek Strzelecki GOK Sierakowice 252

Klasa B (dla średniozaawansowanych)

KO KR Imię i Nazwisko Reprezentacja Punkty
1   Jakub Patryk Nowak KŁ Ruczaj Bartoszyce 284
2   Maria Stupienko WKŁ Jeleń Lidzbark Warmiński 278
3   Grzegorz Wysocki Nadleśnictwo Okonek 275
4   Jan Niedźwiecki ZSM Artemis przy UWM Olsztyn 272
5   Piotr Orych KŁ Przepiórka w Radzyminie 272
6 1 Marek Szot KŁ Knieja Stary Dzierzgoń 271
7   Eryk Nadarzyński Nadleśnictwo Okonek 268
8 2 Piotr Pomostowski Zespół Rodzinny LEŚNE ZBÓJE 252

Klasa A (mistrzowska)

KO KR Imię i Nazwisko Reprezentacja Punkty
1 1 Beniamin Wroński Technikum Leśne w Warcinie 289
2   Wojciech Niezgódka Nadleśnictwo Okonek 288
3   Mikołaj Ciesielski ZSM Artemis UWM Olsztyn 286
4   Ernest Pietrzyk WKŁ 335 Przyszłość 285
5 2 Alfred Ferenc KŁ Gwardia Słupsk 285
6   Dawid Kotowicz Nadleśnictwo Okonek 285
7   Oskar Pietrzyk WKŁ 335 Przyszłość 282
8 3 Marta Pluto Prądzinska SPMiKŁ na Zamku w Bytowie 277
9 4 Kazimierz Kroskowski KŁ Żuraw Kościerzyna 272

KO - Klasyfikacja ogólna
KR - Klasyfikacja regionalna

 

Zespoły

Klasa D (dzieci do lat 12)

Miejsce Nazwa Reprezentacja Punkty
1 Zespół Sygnalistów Myśliwskich ŻUBRY przy GOK Sierakowice   189
2 Rodzinny Zespół Sygnalistów Myśliwskich STRZELCY GOK 184
3 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Echo Kniei II przy Nadleśnictwie Okonek   181

Klasa C (sygnały myśliwskie - dla początkujących)

Miejsce Nazwa Reprezentacja Punkty
1 Zespół Muzyki i Sygnalistyki Myśliwskiej DERKACZ Stowarzyszenie Derkacz 297
2 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Alicja i Mikołaj Ciesielscy   290
3 Rodzinny Zespół Sygnalistów Myśliwskich KULIKI   252

Klasa B (sygnały myśliwskie - dla średniozaawansowanych)

Miejsce Nazwa Reprezentacja Punkty
1 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Pasja KŁ Przepiórka w Radzyminie 283
2 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Artemis UWM w Olsztynie UWM w Olsztynie 273

Klasa G (sygnały myśliwskie - mistrzowska - zespoły mieszane - małe i duże rogi myśliwskie)

Miejsce Nazwa Reprezentacja Punkty
1 Zespół Sygnalistów Myśliwskich ECHO KNIEI przy Nadleśnictwie Okonek Nadleśnictwo Okonek 274

Klasa MB (muzyka myśliwska - rogi myśliwskie w stroju B)

Miejsce Nazwa Reprezentacja Punkty
1 Zespół Sygnalistów Myśliwskich ECHO KNIEI przy Nadleśnictwie Okonek Nadleśnictwo Okonek 279
2 Zespół Muzyki i Sygnalistyki Myśliwskiej DERKACZ Stowarzyszenie Derkacz 276
3 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Artemis UWM w Olsztynie UWM w Olsztynie 273
4 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Pasja KŁ Przepiórka w Radzyminie 271

Klasa MSH (muzyka myśliwska - salon hubertowski - instrumenty muzyczne niemyśliwskie lub myśliwskie i niemyśliwskie)

Miejsce Nazwa Reprezentacja Punkty
1 Zespół Sygnalistów Myśliwskich działający przy Nadleśnictwie Okonek Nadlesnictwo Okonek 296
2 Zespół Muzyki Myśliwskiej DERKACZ   285
3 Zespół Sygnalistów Myśliwskich Alicja i Mikołaj Ciesielscy   260

PK - Występ pozakonkursowy

Formularz zgłoszeniowy

Formularz zgłoszeniowy solisty

Formularz zgłoszeniowy zespołu